SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35915609

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35915609
DIČ
2021928865
Sídlo
Tuhovská 9, 831 07 Bratislava – Vajnory
firmy v okolí

KonateľTakuma Yamaguchi+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Vajnory, v registri od 5. 1. 2005. Vo vedení firmy: Takuma Yamaguchi a Peter Ondriaš. V roku 2026 mala firma tržby 58,5 mil. € (+6,3 %) a stratu 205 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

14 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2026
58,5 mil. €
Za rok
+6 %
Od 2014
+1170 %
020 mil.40 mil.60 mil.2014—2015+279 %2016+43 %2017+8 %2018−9 %2019−3 %2020−6 %2021−20 %2022+46 %2023+10 %2024+35 %2025+40 %2026+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +23,6 %
  • Najlepší rok
    2015, +279 %

Ukazovatele 2026

  • Marža
    -0,4 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -11,1 %
    +12,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,4 %
    +1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,2 %
    +0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20262025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby58 484 600 €55 000 733 €39 200 926 €29 035 503 €26 405 704 €18 069 054 €22 481 806 €23 863 564 €24 488 115 €27 043 501 €24 953 020 €17 470 897 €4 605 847 €—
Výsledok hospodárenia−205 466 €−477 114 €−94 859 €439 775 €332 805 €79 999 €68 272 €−90 333 €262 890 €420 744 €255 209 €135 973 €16 616 €104 771 €
Aktíva spolu14 494 255 €15 117 129 €12 684 500 €9 701 321 €4 898 919 €4 719 014 €4 092 902 €4 984 547 €4 176 010 €4 176 466 €4 068 732 €4 835 751 €3 573 372 €3 666 049 €
Vlastné imanie1 852 290 €2 057 756 €2 534 870 €3 069 504 €2 962 534 €2 709 728 €2 629 729 €2 561 457 €2 914 680 €3 072 534 €2 906 999 €2 804 379 €2 773 177 €2 756 561 €
Podané18. 8. 20269. 9. 20251. 7. 202429. 6. 202326. 10. 202230. 9. 20212. 11. 202016. 10. 202027. 6. 201820. 6. 201717. 6. 201617. 6. 201525. 6. 201420. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 14 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021928865
platiteľ od 1. 2. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV19do 2017–2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tuhovská 9, 831 07 Bratislava – Vajnory
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 1. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 34419/B
Veľkosť
50 – 99 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45110 Predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Vajnory.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • opravy motorových vozidiel,od 2005
  • prenájom motorových vozidiel,od 2005
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)od 2005
  • inštalácia a opravy chladiacich zariadení,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
39 zmlúv
spolu 1,6 mil. € · posledná 5. 10. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45110), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 8. 2026 · 46 záznamov

  1. 18. 8. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2026
  2. 1. 12. 2024Nový člen vedeniaIng. Peter Ondriaš, konateľ
  3. 26. 7. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodHideto Asada
  4. 7. 6. 2024Presun sídlaTuhovská 9 Bratislava - mestská časť Vajnorypredtým Tuhovská 9 Bratislava
  5. 4. 3. 2024Nový člen vedeniaTakuma Yamaguchi, konateľ
  6. 15. 12. 2023Zápis konečného užívateľa výhodHideto Asada
  7. 14. 12. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodHideto Asada
  8. 14. 12. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Miroslav Tikl
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35915609

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. – tržby 58,5 mil. € – IČO 35915609