SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35916290

CHOBOLA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35916290
DIČ
2021931934
Sídlo
Magnetová 13, 831 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIvana Chobolová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CHOBOLA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 12. 1. 2005. Vo vedení firmy: Ivana Chobolová a Štěpán Červinka. V roku 2025 mala firma tržby 251 tis. € (+28,2 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať219. z 420 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
251 tis. €
Za rok
+28 %
Od 2013
−3 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−2 %2015−7 %2016−7 %2017+5 %2018+68 %2019−18 %2020−35 %2021−26 %2022−18 %2023+31 %2024+20 %2025+28 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,3 %
  • Najlepší rok
    2018, +68 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,0 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,0 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,6 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,4 %
    −1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby251 289 €196 054 €163 030 €124 854 €151 394 €205 552 €318 342 €389 701 €232 615 €222 119 €238 845 €255 583 €260 353 €
Výsledok hospodárenia7 501 €11 102 €−32 122 €−8 402 €5 263 €14 428 €34 505 €44 261 €23 092 €18 591 €30 607 €37 414 €10 933 €
Aktíva spolu290 177 €287 836 €296 510 €226 060 €232 452 €261 168 €355 428 €213 506 €210 035 €148 956 €161 806 €209 598 €199 909 €
Vlastné imanie187 584 €180 686 €168 243 €200 365 €219 797 €242 284 €238 912 €204 407 €160 145 €137 053 €149 069 €188 462 €184 849 €
Podané24. 2. 202631. 3. 202519. 3. 202429. 3. 20231. 3. 202231. 3. 202127. 3. 20208. 3. 201921. 3. 201814. 3. 201725. 2. 201630. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
219. z 420 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021931934
platiteľ od 1. 2. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Magnetová 13, 831 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 1. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 34488/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47520 Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • výroba elektrických prístrojov,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • výroba anorganických plynov pre použitie v priemysle, oxidov dusíka, oxidu sírového, oxidu arzenitého a stlačeného vzduchu s výnimkou výroby uhľovodíkových plynovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 21. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47520), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025219. z 420
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 12. 2024Nový člen vedeniaŠtěpán Červinka, konateľ
  3. 3. 2. 2023Nový spoločníkIvana Chobolová, podiel 100 %
  4. 12. 1. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35916290

CHOBOLA s.r.o. – tržby 251 tis. € – IČO 35916290