SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35918934

LucaSam, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35918934
DIČ
2021945761
Sídlo
Muškátova 26, 821 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľSamuel Šefčík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LucaSam, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 2. 2005. Vo vedení firmy: Samuel Šefčík. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a zisk 415 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať69. z 72 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
+187 %
Od 2014
−87 %
010 tis.20 tis.2014—2015−3 %2016+15 %2017−24 %2018−22 %2019−65 %2020−83 %2021+144 %2022−6 %2023−66 %2024+50 %2025+187 %
  • Najlepší rok
    2025, +187 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 835 €640 €427 €1 261 €1 347 €551 €3 318 €9 560 €12 222 €16 066 €14 001 €14 401 €—
Výsledok hospodárenia415 €−1 070 €−670 €−144 €−181 €−3 545 €−654 €2 270 €4 084 €4 864 €5 539 €5 550 €−1 183 €
Aktíva spolu1 201 €79 €6 183 €6 246 €6 476 €6 302 €6 194 €6 187 €6 165 €6 718 €6 884 €3 430 €3 364 €
Vlastné imanie60 €−1 456 €−88 388 €−87 718 €−87 574 €−87 393 €−83 848 €−83 194 €−85 464 €−89 548 €−94 957 €−100 496 €−105 952 €
Podané15. 4. 202622. 3. 202517. 3. 202425. 3. 202319. 6. 202225. 6. 20212. 8. 202025. 6. 201930. 6. 201828. 6. 201726. 6. 201631. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
69. z 72 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Muškátova 26, 821 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 34748/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
9319 Športové činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • činnosť ekonomických a organizačných poradcov,od 2005
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál,od 2005
  • predaj na priamu kozumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy,od 2005
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,od 2005
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,od 2005
  • administratívne práce (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb),od 2005
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním doplnkových služieb,od 2005
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Športové činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 9319), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202569. z 72
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (športové činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 15. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 1. 2026Nový spoločníkSamuel Šefčík, podiel 100 %
  3. 4. 12. 2025Nový člen vedeniaSamuel Šefčík, konateľ
  4. 1. 2. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia športové činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35918934

LucaSam, s.r.o. – tržby 2 tis. € – IČO 35918934