SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35920581

VAAN, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005

predtým VH Building, s.r.o.

IČO
35920581
DIČ
2021954649
Sídlo
Turbínova 1, 831 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Varchola

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VAAN, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 10. 2. 2005. Vo vedení firmy: Ján Varchola. V roku 2025 mala firma tržby 55 tis. € a stratu 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4109. z 8 267 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
55 tis. €
Za rok
×38
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015×61,82016−84 %2017−4 %2018−84 %2021×723,52022−59 %2023−93 %2024−96 %2025×38
  • Najlepší rok
    2021, ×723,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -28,1 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -2,4 %
    +7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,7 %
    +2,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby55 182 €1 454 €39 811 €538 481 €1 302 311 €——1 800 €11 000 €11 500 €72 300 €1 170 €—
Výsledok hospodárenia−15 488 €−54 673 €−5 402 €81 059 €1 357 €−1 553 €−3 897 €1 066 €−1 794 €−7 354 €6 106 €−688 €1 504 €
Aktíva spolu653 663 €570 164 €623 029 €854 361 €1 171 928 €1 181 362 €116 705 €25 157 €26 891 €26 485 €32 819 €26 185 €26 161 €
Vlastné imanie1 791 €17 279 €71 952 €77 354 €−3 705 €−5 063 €−3 510 €387 €−679 €1 115 €8 469 €2 363 €3 052 €
Podané25. 8. 202629. 6. 202531. 3. 202428. 6. 202331. 3. 202218. 3. 202130. 3. 202030. 3. 201926. 3. 201829. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4109. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2021954649
platiteľ od 20. 3. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Turbínova 1, 831 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 2. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 34873/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
VH Building, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

8 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 8 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • výkon činnosti stavbyvedúceho,od 2005
  • výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb ne individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 metrov, drobných stavieb a ich zmien,od 2005
  • uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien,od 2005
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2005
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností ( realitná činnosť),od 2005
  • faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • propagačná činnosť,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254109. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 8. 2026 · 5 záznamov

  1. 25. 8. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 2. 2024Zmena obchodného menaVAAN, s. r. o.predtým VH Building, s.r.o.
  3. 21. 10. 2021Nový spoločníkRNDr. Andrea Varcholová, podiel 100 %
  4. 20. 3. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2021954649
  5. 10. 2. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35920581

VAAN, s. r. o. – tržby 55 tis. € – IČO 35920581