SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35922915

PRIMA IP s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005

predtým Lekáreň PRIMA s.r.o.

IČO
35922915
DIČ
2021956464
Sídlo
Ružinovská 40, 821 03 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMVDr. Maroš Szepesi, MPH

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PRIMA IP s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 24. 2. 2005. Vo vedení firmy: Maroš Szepesi, MPH. V roku 2025 mala firma tržby 71 tis. € (−89,1 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať836. z 906 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
71 tis. €
Za rok
−89 %
Od 2014
−94 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−4 %2016+2 %2017−16 %2018−17 %2019+2 %2020+14 %2021+3 %2022+23 %2023+5 %2024−50 %2025−89 %
  • Priemerný rast ročne
    −22,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +23 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    33,9 %
    +26,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,5 %
    −9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,2 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    30,0 %
    −7,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby70 727 €649 471 €1 304 442 €1 243 951 €1 008 347 €982 438 €865 487 €850 976 €1 024 705 €1 215 655 €1 186 730 €1 235 353 €—
Výsledok hospodárenia23 985 €50 908 €41 949 €36 950 €2 503 €49 170 €26 251 €19 558 €21 071 €28 979 €10 775 €−5 583 €−14 171 €
Aktíva spolu458 466 €478 107 €803 263 €758 667 €754 504 €640 663 €523 871 €519 947 €516 550 €605 443 €537 849 €506 196 €550 816 €
Vlastné imanie320 928 €296 943 €246 035 €204 087 €167 137 €164 633 €115 463 €89 212 €69 655 €48 583 €−16 396 €−27 171 €−21 588 €
Podané26. 3. 202612. 6. 202519. 3. 20244. 5. 202324. 3. 202217. 5. 20213. 6. 202026. 6. 201930. 3. 201816. 6. 201726. 4. 201623. 6. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
836. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021956464
platiteľ od 1. 4. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2022
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ružinovská 40, 821 03 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 2. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35053/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Lekáreň PRIMA s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • prenájom strojov a zariadení,od 2005
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • automatizované spracovanie dát,od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
11 zmlúv
posledná 27. 12. 2023

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025836. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

39 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 39.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 2. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodMVDr. Maroš Szepesi MPH
  3. 23. 11. 2024Zmena obchodného menaPRIMA IP s.r.o.predtým Lekáreň PRIMA s.r.o.
  4. 23. 11. 2024Presun sídlaRužinovská 40 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Račianska 66 Bratislava
  5. 15. 3. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMVDr. Maroš Szepesi MPH
  6. 14. 3. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIvan Prelovský
  7. 20. 4. 2021Nový spoločníkMVDr. Maroš Szepesi, MPH, podiel 100 %
  8. 21. 3. 2018Nový člen vedeniaMVDr. Maroš Szepesi, MPH, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35922915

PRIMA IP s.r.o. – tržby 71 tis. € – IČO 35922915