SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35924012

agentúra Motiv P, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35924012
DIČ
2021957146
Sídlo
Cukrová 14, 813 39 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPhDr. František Hroník+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

agentúra Motiv P, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 4. 3. 2005. Vo vedení firmy: František Hroník a Jana Hroníková. V roku 2025 mala firma tržby 172 tis. € (−44,2 %) a zisk 611 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1240. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
172 tis. €
Za rok
−44 %
Od 2014
−42 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+30 %2016−36 %2017+13 %2018+4 %2019−18 %2020−25 %2021+41 %2022−10 %2023+7 %2024+25 %2025−44 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,4 %
    −18,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,4 %
    −36,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    −32,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,2 %
    +4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby171 535 €307 223 €245 404 €229 205 €253 753 €179 758 €239 352 €292 878 €280 614 €248 341 €387 521 €298 303 €—
Výsledok hospodárenia611 €57 327 €5 017 €12 651 €39 452 €53 026 €41 424 €16 431 €70 557 €5 518 €64 668 €26 472 €56 073 €
Aktíva spolu181 667 €172 285 €173 939 €225 548 €220 011 €188 415 €257 707 €241 820 €255 010 €188 783 €196 733 €164 401 €216 330 €
Vlastné imanie157 713 €157 102 €119 775 €204 735 €192 084 €165 535 €227 509 €194 085 €202 428 €146 871 €168 853 €129 185 €188 381 €
Podané24. 2. 202622. 2. 20251. 2. 20248. 3. 202318. 3. 202223. 3. 202113. 3. 202025. 2. 201917. 3. 201810. 3. 20177. 3. 201620. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1240. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021957146
platiteľ od 10. 3. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cukrová 14, 813 39 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 3. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35139/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • technicko - organizačné zabezpečenie vzdelávacích podujatí, tréningových programov, kurzov, seminárov, workshopov, súťaží, prehliadok, konferencií a spoločenských podujatí,od 2005
  • školiaca a lektorská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • rozmnožovanie zvukových, obrazových a zvukovo-obrazových záznamov so súhlasom autora,od 2005
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,od 2005
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2005
  • distribúcia kníh v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 54 tis. € · posledná 4. 8. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251240. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 2. 2010Nový spoločníkPhDr. Jana Hroníková, podiel 50 %
  3. 24. 2. 2010Nový spoločníkPhDr. František Hroník, podiel 50 %
  4. 4. 3. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35924012

agentúra Motiv P, s.r.o. – tržby 172 tis. € – IČO 35924012