SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35924080

CeraSin, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2005
IČO
35924080
DIČ
2021957982
Sídlo
Šumavská 1410/8, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľIng. Mgr. Peter Paukner+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CeraSin, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 4. 3. 2005. Vo vedení firmy: Peter Paukner a Janka Pauknerová. V roku 2025 mala firma tržby 37 tis. € (−15,3 %) a zisk 283 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať806. z 1 456 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
37 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2013
+103 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014−23 %2015+197 %2016−52 %2017+42 %2018−0 %2019+20 %2020+13 %2021+11 %2022−49 %2023−34 %2024+208 %2025−15 %
  • Najlepší rok
    2024, +208 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,8 %
    −3,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,4 %
    −6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby37 282 €44 030 €14 279 €21 799 €42 476 €38 247 €33 736 €28 209 €28 261 €19 872 €41 826 €14 081 €18 321 €
Výsledok hospodárenia283 €1 648 €−2 247 €453 €1 095 €1 265 €−4 875 €−4 207 €283 €583 €7 763 €809 €1 123 €
Aktíva spolu20 374 €22 332 €20 599 €22 972 €21 981 €21 231 €19 385 €24 253 €30 445 €28 280 €29 274 €19 863 €19 125 €
Vlastné imanie—21 049 €19 401 €21 599 €21 146 €20 051 €18 786 €23 661 €27 868 €27 585 €27 002 €19 239 €18 430 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202527. 6. 202420. 6. 202325. 6. 202215. 6. 202126. 10. 202024. 6. 201927. 6. 201830. 6. 201720. 6. 201625. 6. 201525. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
806. z 1 456 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
556 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šumavská 1410/8, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 3. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 16336/N
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • prípravné práce pre stavbuod 2005
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnostíod 2005
  • prenájom motorových vozidielod 2005
  • upratovacie službyod 2005
  • geodetické a kartografické činnostiod 2005
  • činnosť ekonomických poradcovod 2005
  • vedenie účtovníctvaod 2005
  • poradenské služby v oblasti obchodu a riadenia a služby s tým spojené v rozsahu voľných živnostíod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6920), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025806. z 1 456
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 1. 2023Nový spoločníkIng. Janka Pauknerová, podiel 50 %
  3. 1. 1. 2023Nový člen vedeniaIng. Mgr. Peter Paukner, konateľ
  4. 1. 1. 2023Nový člen vedeniaIng. Janka Pauknerová, konateľ
  5. 4. 8. 2022Nový spoločníkIng. Mgr. Peter Paukner, podiel 50 %
  6. 4. 3. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35924080

CeraSin, spol. s r.o. – tržby 37 tis. € – IČO 35924080