SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35925281

VETLOG s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35925281
DIČ
2021966386
Sídlo
Mýtna 38, 811 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMVDr. Adrián Bernáth+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VETLOG s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 12. 3. 2005. Vo vedení firmy: Adrián Bernáth a Daniela Bernáthová. V roku 2025 mala firma tržby 49 tis. € (+0,0 %) a zisk 44 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1121. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
49 tis. €
Za rok
+0 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−86 %2016+61 %2019×38,22020+0 %2021+1 %2022−1 %2023+0 %2024+5 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2019, ×38,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    89,8 %
    +5,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    85,8 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    85,8 %
    +1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,0 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby49 200 €49 200 €46 800 €46 800 €47 490 €46 800 €46 800 €——1 224 €760 €5 312 €—
Výsledok hospodárenia44 201 €41 635 €39 648 €39 672 €40 309 €32 080 €31 002 €−1 093 €−1 619 €−249 €−734 €2 401 €−61 €
Aktíva spolu51 505 €49 298 €48 691 €66 397 €47 830 €50 391 €48 265 €7 441 €9 100 €10 700 €10 959 €11 939 €8 862 €
Vlastné imanie51 505 €48 939 €46 952 €47 503 €47 830 €49 521 €38 442 €7 441 €8 534 €10 153 €10 402 €11 136 €8 735 €
Podané3. 3. 202610. 3. 202516. 3. 202430. 3. 202328. 3. 202231. 3. 202126. 3. 202015. 3. 201911. 3. 201820. 3. 201721. 3. 201627. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1121. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mýtna 38, 811 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 3. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35226/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

39 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2005
  • osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča, s výnimkou taxislužby,od 2005
  • prenájom motorových vozidiel,od 2005
  • masérske služby,od 2005
  • prevádzkovanie zariadení na regeneráciu a rekondíciu,od 2005
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných vied,od 2005
  • prenájom prístrojov a zariadení,od 2005
  • čistiace a upratovacie práce,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251121. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 7. 2022Nový spoločníkMgr. Daniela Bernáthová, podiel 50 %
  3. 2. 7. 2022Nový spoločníkMVDr. Adrián Bernáth, podiel 50 %
  4. 12. 3. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35925281

VETLOG s.r.o. – tržby 49 tis. € – IČO 35925281