SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35925787

HE-MAL1 s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Jablonec · od 2005
IČO
35925787
DIČ
2021967816
Sídlo
900 87 Jablonec
firmy v okolí

KonateľMiloš Hanus

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HE-MAL1 s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Jablonec, v registri od 16. 3. 2005. Vo vedení firmy: Miloš Hanus. V roku 2025 mala firma tržby 324 tis. € (+6,9 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať784. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
324 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2013
+175 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−5 %2015+2 %2016+0 %2017+20 %2018+24 %2019+18 %2020−5 %2021+16 %2022−13 %2023+43 %2024+9 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,8 %
  • Najlepší rok
    2023, +43 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,0 %
    −2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,0 %
    −27,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    23,4 %
    −24,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,4 %
    −3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby323 622 €302 755 €277 034 €194 330 €222 747 €192 255 €201 435 €170 244 €136 853 €114 302 €113 794 €111 717 €117 736 €
Výsledok hospodárenia12 959 €20 682 €−1 417 €−14 570 €−6 213 €−2 167 €−199 €−1 230 €10 181 €−4 723 €1 010 €−3 452 €1 074 €
Aktíva spolu55 377 €43 266 €53 513 €27 980 €32 220 €41 140 €31 459 €6 331 €15 906 €11 600 €18 029 €21 076 €24 155 €
Vlastné imanie51 834 €39 181 €18 499 €19 917 €1 487 €8 224 €10 391 €—11 820 €1 638 €6 361 €5 352 €8 804 €
Podané14. 6. 202615. 3. 202510. 3. 202428. 3. 202329. 1. 202216. 2. 202121. 2. 20205. 3. 201911. 2. 201811. 2. 20178. 2. 201623. 2. 201526. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
784. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021967816
platiteľ od 1. 10. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
900 87 Jablonec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 3. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35268/B
Základné imanie
7 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Jablonec.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • usporiadanie spoločenských a kultúrnych podujatí,od 2005
  • demolácie a zemné práce,od 2005
  • prípravné práce pre stavbu,od 2005
  • omietkárske práce,od 2005
  • montáž sadrokartónu,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • upratovacie práce,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 149 tis. € · posledná 11. 1. 2024

Posledné zmluvy

  • Domov sociálnych služieb pre dospelýchZmluva na dodanie tovaru149 tis. €11. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025784. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 1. 2010Nový spoločníkMiloš Hanus, podiel 100 %
  3. 1. 10. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2021967816
  4. 16. 3. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35925787

HE-MAL1 s.r.o. – tržby 324 tis. € – IČO 35925787