SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35926252

IT alarm, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2005
IČO
35926252
DIČ
2021966650
Sídlo
Hroncova 1, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľImrich Lazúr

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IT alarm, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 18. 3. 2005. Vo vedení firmy: Imrich Lazúr. V roku 2025 mala firma tržby 362 tis. € (+147,1 %) a zisk 69 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať21. z 103 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
362 tis. €
Za rok
+147 %
Od 2013
+556 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+117 %2015−24 %2016+3 %2017+12 %2018−4 %2019+12 %2020+85 %2021−42 %2022+206 %2023−60 %2024−1 %2025+147 %
  • Priemerný rast ročne
    +17,0 %
  • Najlepší rok
    2022, +206 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,2 %
    +24,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    109,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    49,5 %
    +59,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,9 %
    −42,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby362 035 €146 491 €148 000 €373 132 €121 950 €209 451 €113 406 €100 830 €105 072 €93 472 €90 399 €119 576 €55 202 €
Výsledok hospodárenia69 367 €−7 022 €−1 957 €241 €−6 566 €6 527 €−4 334 €−2 955 €−24 422 €−17 509 €−25 626 €2 703 €−30 302 €
Aktíva spolu140 101 €67 709 €82 974 €107 206 €78 046 €84 881 €81 550 €70 994 €79 885 €82 524 €88 831 €110 797 €76 144 €
Vlastné imanie63 229 €1 862 €885 €2 840 €2 599 €9 164 €2 637 €674 €1 746 €934 €1 442 €3 069 €364 €
Podané18. 6. 202623. 6. 202524. 6. 202428. 6. 202323. 6. 202213. 5. 20215. 6. 20201. 5. 201912. 6. 201815. 6. 201729. 6. 201626. 6. 201510. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
21. z 103 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
18 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021966650
platiteľ od 15. 4. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hroncova 1, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 3. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 18522/V
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
80200 Služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • montáž a opravy meracej a regulačnej techniky,od 2005
  • montáž a opravy telekomunikačných zariadení,od 2005
  • sprostredkovanie v oblasti elektrotechniky a elektroniky v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • montáž elektrických zariadení a rozvodov s bezpečným napätím,od 2005
  • školiaca činnosť v oblasti výpočtovej techniky,od 2005
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2005
  • automatizované spracovanie dát,od 2005
  • údržba a oprava kancelárskej, reprodukčnej, výpočtovej techniky a počítačových sietí,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
21 zmlúv
spolu 601 tis. € · posledná 23. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • LÚČ - Domov sociálnych služiebZmluva č.2025/04 o poskytovaní servisných služieb a kontrolnej činnosti na zariadení hlasovej správy požiaru (HSP) a elektrickej požiarnej signalizácii (EPS)—23. 9. 2025
  • Správa majetku Košického samosprávneho krajaZmluva č. 01/2025/S o poskytovaní servisných služieb a kontrolnej činnosti na zariadení hlasovej správy požiaru (HSP) a elektrickej požiarnej signalizácii (EPS)—17. 7. 2025
  • LÚČ - Domov sociálnych služiebZmluva o dielo č. 2024/9/17 Dodávka EPS a HSP a elektroinštalácia241 tis. €5. 11. 2024
  • Východoslovenské múzeum v KošiciachZmluva o dielo č. 17/20233 tis. €12. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 80200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202521. z 103
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

9 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Zobrazených 8 najnovších z 9.

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 12. 2022Nový spoločníkImrich Lazúr, podiel 100 %
  3. 28. 7. 2020Zápis konečného užívateľa výhodImrich Lazúr
  4. 12. 3. 2009Nový člen vedeniaImrich Lazúr, konateľ
  5. 23. 6. 2006Presun sídlaHroncova 1 Košicepredtým Pekná cesta 19 Bratislava
  6. 18. 3. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35926252

IT alarm, spol. s r.o. – tržby 362 tis. € – IČO 35926252