SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35926741

RODizajn s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bošáca · od 2005

predtým AN KLIMA s. r. o.

IČO
35926741
DIČ
2021972029
Sídlo
Zabudišová 847, 913 07 Bošáca
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslav Adamát

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RODizajn s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bošáca, v registri od 22. 3. 2005. Vo vedení firmy: Jaroslav Adamát. V roku 2025 mala firma tržby 25 tis. € (−19,9 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať92. z 99 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
25 tis. €
Za rok
−20 %
Od 2014
−81 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+88 %2016+25 %2017−56 %2018+10 %2019+25 %2020−39 %2021−23 %2022−82 %2023+200 %2024−34 %2025−20 %
  • Priemerný rast ročne
    −14,0 %
  • Najlepší rok
    2023, +200 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,2 %
    +16,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,7 %
    +18,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,3 %
    +17,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,7 %
    −1,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby24 770 €30 938 €46 606 €15 559 €87 522 €113 766 €186 691 €149 304 €135 158 €305 584 €244 962 €130 504 €—
Výsledok hospodárenia2 022 €−2 675 €3 724 €−3 013 €3 094 €−966 €3 452 €5 505 €9 113 €−23 405 €21 885 €−22 677 €965 €
Aktíva spolu27 520 €25 661 €32 192 €30 712 €34 676 €66 559 €114 422 €94 826 €83 884 €132 277 €112 752 €137 548 €102 037 €
Vlastné imanie26 239 €24 218 €26 892 €28 168 €31 182 €36 838 €58 554 €55 102 €54 597 €69 630 €93 035 €71 150 €93 827 €
Podané11. 3. 202627. 6. 202511. 6. 202414. 6. 202327. 6. 202218. 5. 202124. 9. 202021. 3. 201927. 3. 201827. 3. 201715. 6. 201630. 3. 20155. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
92. z 99 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021972029
platiteľ od 1. 4. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zabudišová 847, 913 07 Bošáca
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 3. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35345/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
4664 Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
AN KLIMA s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bošáca.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

39 zapísaných činností

  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • automatizované spracovanie dát,od 2005
  • obstarávanie služieb spojených so správou a údžbou bytov a nebytového fondu,od 2005
  • vodoinštalatérstvo,od 2005
  • kúrenárske práce,od 2005
  • maliarske a natieračské práce,od 2005
  • inžinierska činnosť v stavebníctve v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • skladovanie s výnimkou prevádzkovania verejných skladov,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4664), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202592. z 99
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 10. 2026 · 6 záznamov

  1. 14. 10. 2026Nový spoločníkIng. Jaroslav Adamát, podiel 100 %
  2. 12. 6. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jaroslav Adamát
  3. 12. 6. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. Marian Novanský
  4. 12. 6. 2026Zápis konečného užívateľa výhodJarmila Novanská
  5. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  6. 22. 3. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35926741

RODizajn s. r. o. – tržby 25 tis. € – IČO 35926741