SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35928581

DENTER, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2005
IČO
35928581
DIČ
2021982974
Sídlo
Petzwalova 13, 949 11 Nitra
firmy v okolí

KonateľMUDr. Zuzana Henžeľová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DENTER, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 5. 4. 2005. Vo vedení firmy: Zuzana Henžeľová. V roku 2025 mala firma tržby 151 tis. € (−35,4 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1445. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
151 tis. €
Za rok
−35 %
Od 2014
−4 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+5 %2016+9 %2017+7 %2018+6 %2019+11 %2020−9 %2021+13 %2022+11 %2023−4 %2024−6 %2025−35 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,3 %
  • Najlepší rok
    2021, +13 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,5 %
    −12,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,6 %
    −32,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,4 %
    −27,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,8 %
    −3,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby151 458 €234 609 €248 418 €259 323 €233 921 €207 019 €227 325 €204 325 €192 356 €179 487 €164 985 €156 983 €—
Výsledok hospodárenia15 862 €53 439 €60 693 €46 224 €50 993 €40 616 €53 429 €38 372 €35 683 €24 544 €19 645 €26 104 €32 029 €
Aktíva spolu152 264 €140 459 €134 572 €114 497 €253 248 €181 030 €142 465 €90 568 €209 098 €171 174 €147 613 €126 912 €97 999 €
Vlastné imanie137 299 €121 436 €114 215 €104 521 €221 159 €172 716 €132 098 €81 359 €197 967 €162 284 €137 740 €118 095 €91 991 €
Podané10. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202027. 6. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1445. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Petzwalova 13, 949 11 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 4. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 16478/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • - podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • - reklamná a propagačná činnosťod 2005
  • - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a zákaziek v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • - prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancia gastroenterológie a ambulancia stomatológieod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
46 zmlúv
spolu 8 tis. € · posledná 28. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 4. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—2. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251445. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 10. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 12. 2025Nový spoločníkMUDr. Zuzana Henžeľová, podiel 100 %
  3. 5. 4. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35928581

DENTER, s.r.o. – tržby 151 tis. € – IČO 35928581