SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35928867

Slomatec s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005

predtým Intier Automotive (Slovakia) s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
35928867
DIČ
2022005403
Sídlo
Tehelňa 20, 841 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľBernhard Wolf+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Slomatec s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 4. 2005. Vo vedení firmy: Bernhard Wolf, Thomas Wurzwaller a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 14,2 mil. € (+7,6 %) a zisk 498 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
14,2 mil. €
Za rok
+8 %
Od 2013
+222 %
010 mil.20 mil.2013—2014−7 %2015+5 %2016−4 %2017+19 %2018+50 %2019+7 %2020−5 %2021+24 %2022+43 %2023+18 %2024−15 %2025+8 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,2 %
  • Najlepší rok
    2018, +50 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,5 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,3 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,5 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,0 %
    +3,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby14 245 229 €13 243 877 €15 517 593 €13 098 000 €9 175 777 €7 381 379 €7 799 985 €7 323 487 €4 897 279 €4 125 953 €4 307 321 €4 093 283 €4 425 087 €
Výsledok hospodárenia498 096 €448 235 €577 675 €405 053 €315 135 €159 906 €222 280 €536 290 €225 821 €134 538 €143 950 €121 929 €71 208 €
Aktíva spolu5 857 860 €4 807 623 €5 909 142 €6 162 733 €6 015 818 €2 577 064 €2 496 470 €4 218 294 €3 010 982 €2 725 207 €2 831 047 €3 497 533 €3 981 318 €
Vlastné imanie3 748 546 €3 250 449 €2 802 214 €2 224 540 €1 819 487 €1 504 351 €1 344 445 €1 122 164 €585 874 €360 053 €225 516 €−7 418 434 €−7 540 364 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202528. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202229. 6. 202130. 10. 202028. 6. 20192. 7. 201829. 6. 201730. 9. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
254 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022005403
platiteľ od 10. 11. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

6 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tehelňa 20, 841 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 4. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35512/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
150 – 199 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
2920 Výroba karosérií pre motorové vozidlá; výroba návesov a prívesov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Zilmet (Slovakia ) s.r.o. · Intier Automotive (Slovakia) s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2005
  • výroba automobilových súčiastok z plastov pre vnútorné vybavenie automobilov,od 2005
  • výroba častí karosérií a podvozkov vozidiel,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba karosérií pre motorové vozidlá; výroba návesov a prívesov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 42 tis. € · posledná 16. 7. 2024

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny BratislavaDohoda – Zručnosti zamestnancov – v zmysle schémy DM a mimo schémy42 tis. €16. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2920), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 3. 2026Nový člen vedeniaPeter Bernhauser, konateľ
  3. 25. 4. 2023Nový člen vedeniaThomas Wurzwaller, konateľ
  4. 20. 1. 2020Nový člen vedeniaBernhard Wolf, konateľ
  5. 20. 4. 2010Presun sídlaTehelňa 20 Bratislavapredtým Automobilový Priemyselný Park, Hala A 1006 Lozorno
  6. 13. 8. 2009Nový spoločníkMAGNA Presstec GmbH, podiel 100 %
  7. 2. 4. 2008Presun sídlaAutomobilový Priemyselný Park, Hala A 1006 Lozornopredtým Medená 18 Bratislava
  8. 27. 2. 2008Zmena obchodného menaSlomatec s.r.o.predtým Zilmet (Slovakia ) s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba karosérií pre motorové vozidlá; výroba návesov a prívesov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35928867

Slomatec s.r.o. – tržby 14,2 mil. € – IČO 35928867