SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35929260

VITALITAS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · od 2005
IČO
35929260
DIČ
2021989926
Sídlo
Kataríny Franklovej 1, 902 01 Pezinok
firmy v okolí

KonateľMartin Rácz+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VITALITAS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, v registri od 7. 4. 2005. Vo vedení firmy: Martin Rácz a PharmDr. Janka Ráczová. V roku 2025 mala firma tržby 1,4 mil. € (−30,6 %) a stratu 82 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať333. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,4 mil. €
Za rok
−31 %
Od 2013
+37 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+4 %2015+23 %2016+3 %2017−11 %2018+3 %2019+8 %2020+21 %2021+19 %2022+8 %2023−3 %2024+1 %2025−31 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,7 %
  • Najlepší rok
    2015, +23 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,9 %
    −6,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -23,0 %
    −24,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    118,5 %
    +21,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 384 077 €1 994 950 €1 968 659 €2 038 225 €1 891 054 €1 591 143 €1 315 576 €1 217 709 €1 183 307 €1 334 853 €1 294 644 €1 056 288 €1 011 219 €
Výsledok hospodárenia−82 188 €5 838 €54 429 €99 228 €113 273 €56 016 €34 105 €22 117 €12 974 €−60 955 €64 575 €34 167 €23 322 €
Aktíva spolu357 439 €485 752 €455 782 €269 233 €176 106 €169 121 €145 595 €155 248 €155 887 €196 180 €219 531 €153 197 €174 900 €
Vlastné imanie−66 211 €15 678 €61 664 €106 463 €120 507 €63 286 €40 980 €29 185 €20 034 €9 930 €82 783 €18 287 €−15 944 €
Podané28. 2. 20265. 3. 202525. 3. 202415. 3. 202329. 3. 202226. 3. 202127. 3. 202019. 3. 201911. 3. 201825. 2. 201712. 3. 201620. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
333. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021989926
platiteľ od 1. 5. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kataríny Franklovej 1, 902 01 Pezinok
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 4. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35548/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pezinok.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • organizovanie kurzov, seminárov a školení,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod),od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2005
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2005
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni so zabezpečením individuálne pripravovaných liekov,od 2005
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 7 tis. € · posledná 1. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Univerzita Komenského v Bratislave - Farmaceutická fakultaZMLUVA O VÝKONE ODBORNEJ PRAXE ŠTUDENTA—1. 7. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—3. 9. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025333. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 7. 2024Nový spoločníkPharmDr. Janka Ráczová, podiel 60 %
  3. 31. 7. 2024Nový spoločníkMartin Rácz, podiel 40 %
  4. 8. 1. 2024Nový člen vedeniaMartin Rácz, konateľ
  5. 14. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Janka Ráczová
  6. 22. 4. 2016Presun sídlaKataríny Franklovej 1 Pezinokpredtým Beňadická 7 Bratislava
  7. 7. 4. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35929260

VITALITAS, s.r.o. – tržby 1,4 mil. € – IČO 35929260