SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35929413

MedCon, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35929413
DIČ
2021985768
Sídlo
Sečovská 3, 821 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMUDr. Martin Hrúz+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MedCon, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 8. 4. 2005. Vo vedení firmy: Martin Hrúz a Martina Hrúzová. V roku 2025 mala firma tržby 440 tis. € (+0,0 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať732. z 906 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
440 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2014
−7 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+5 %2016+2 %2017−9 %2018+0 %2019+0 %2020−8 %2021−0 %2022+6 %2023+4 %2024−4 %2025+0 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,6 %
  • Najlepší rok
    2022, +6 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    −5,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,4 %
    −10,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    95,7 %
    +10,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby439 872 €439 705 €458 468 €440 961 €417 373 €418 773 €457 618 €456 297 €454 599 €501 978 €493 844 €471 538 €—
Výsledok hospodárenia2 987 €27 963 €1 491 €8 591 €−2 261 €−851 €711 €5 538 €9 428 €9 020 €13 734 €12 352 €15 131 €
Aktíva spolu217 721 €227 617 €224 453 €203 253 €194 000 €188 859 €193 426 €197 483 €175 403 €189 309 €179 790 €167 738 €167 154 €
Vlastné imanie9 440 €34 416 €7 944 €15 044 €4 192 €6 453 €8 015 €12 842 €16 732 €16 324 €21 038 €19 656 €22 435 €
Podané5. 3. 202621. 3. 202525. 3. 20248. 3. 20239. 3. 202215. 3. 202127. 2. 202018. 3. 20191. 3. 201817. 3. 201723. 3. 201612. 3. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
732. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021985768
platiteľ od 1. 5. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sečovská 3, 821 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 4. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35565/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • vydávanie periodických a neperiodických publikácii v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výživy,od 2005
  • poskytovanie verejne dostupných informácií prostredníctvom siete Internet,od 2005
  • grafické práce na počítači podľa predlohy,od 2005
  • grafické práce a zhotovovanie tlačových predlôh výpočtovou technikou,od 2005
  • počítačová grafika,od 2005
  • výroba a predaj výpočtovej techniky,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
posledná 28. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025732. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 7. 2022Nový spoločníkMgr. Martina Hrúzová, podiel 50 %
  3. 31. 7. 2022Nový spoločníkMUDr. Martin Hrúz, podiel 50 %
  4. 8. 4. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35929413

MedCon, s.r.o. – tržby 440 tis. € – IČO 35929413