V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
GYNSERVIS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 11. 4. 2005. Vo vedení firmy: Karol Zuzčák a Klaudia Zuzčáková. V roku 2025 mala firma tržby 276 tis. € (−4,4 %) a zisk 124 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 6. 3. 2014 (§7a)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 30 zmlúvCentrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+5,1 %
- Najlepší rok2019, +11 %
Ukazovatele 2025
- Marža44,8 %−3,0 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE46,0 %−49,0 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA44,7 %−45,4 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť2,8 %−2,3 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 275 779 € | 288 328 € | 276 623 € | 251 138 € | 244 651 € | 223 028 € | 204 884 € | 185 302 € | 178 593 € | 175 628 € | 160 829 € | 159 283 € | — |
| Výsledok hospodárenia | 123 550 € | 137 805 € | 135 370 € | 128 882 € | 136 596 € | 119 871 € | 108 644 € | 95 716 € | 95 762 € | 100 651 € | 87 725 € | 83 707 € | 73 327 € |
| Aktíva spolu | 276 432 € | 152 977 € | 150 016 € | 508 101 € | 408 342 € | 537 211 € | 417 550 € | 305 707 € | 207 767 € | 120 353 € | 328 230 € | 241 569 € | 156 004 € |
| Vlastné imanie | 268 658 € | 145 108 € | 142 673 € | 501 295 € | 372 413 € | 527 947 € | 408 076 € | 299 432 € | 203 716 € | 107 954 € | 322 236 € | 234 511 € | 150 804 € |
| Podané | 30. 3. 2026 | 26. 3. 2025 | 28. 3. 2024 | 29. 3. 2023 | 30. 3. 2022 | 30. 3. 2021 | 30. 3. 2020 | 28. 3. 2019 | 23. 3. 2018 | 29. 3. 2017 | 29. 3. 2016 | 27. 3. 2015 | 27. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 11. 4. 2005
- 21 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 16509/N
- Základné imanie
- 6 639 €
- Veľkosť
- 3 – 4 zamestnanci
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Predmet činnosti
13 zapísaných činností
- poradenská, koordinačná a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2005
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby, služieb a dopravy v rozsahu voľných živnostíod 2005
- veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2005
- maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2005
- prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v odbore - ambulancia gynekológie a pôrodníctvaod 2005
- reklamná a propagačná činnosťod 2006
- upratovacie a čistiace práceod 2006
- prenájom bytov a nebytových priestorov s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2006
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby
Na tejto adrese
1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom
História zmien
Posledná zmena 30. 3. 2026 · 7 záznamov
- 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 15. 10. 2022Nový spoločníkIng. Karol Zuzčák, podiel 50 %
- 15. 10. 2022Nový spoločníkMUDr. Klaudia Zuzčáková, podiel 50 %
- 6. 3. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2021996834
- 19. 1. 2006Nový člen vedeniaIng. Karol Zuzčák, konateľ
- 19. 1. 2006Nový člen vedeniaMUDr. Klaudia Zuzčáková, konateľ
- 11. 4. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 30. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35929642