V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
TECHNOGYM E.E., s. r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 13. 4. 2005. Vo vedení firmy: Alberto Genovesi, Christian Andrea Ballabio a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 124,7 mil. € (+16,5 %) a zisk 8,7 mil. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 15. 5. 2005 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 14 zmlúv za 3 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+8,9 %
- Najlepší rok2021, +34 %
Ukazovatele 2025
- Marža7,0 %+3,1 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE34,7 %+14,3 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA13,4 %+5,5 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť61,5 %−0,1 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 124 670 784 € | 107 006 518 € | 93 145 729 € | 81 267 729 € | 62 465 386 € | 46 510 277 € | 59 232 707 € | 51 591 756 € | 46 223 349 € | 47 547 004 € | 51 813 680 € | 49 570 353 € | 44 930 650 € |
| Výsledok hospodárenia | 8 733 691 € | 4 189 896 € | 3 667 626 € | 3 222 251 € | 2 238 995 € | 1 541 008 € | 2 754 695 € | 1 899 617 € | 1 933 099 € | 1 905 920 € | 724 142 € | 2 104 486 € | 1 793 462 € |
| Aktíva spolu | 65 362 509 € | 53 456 874 € | 47 141 448 € | 48 746 490 € | 44 065 164 € | 33 268 448 € | 36 323 174 € | 35 388 183 € | 31 163 239 € | 30 352 250 € | 77 589 763 € | 32 417 295 € | 28 435 618 € |
| Vlastné imanie | 25 168 965 € | 20 513 476 € | 19 807 825 € | 19 201 337 € | 19 545 089 € | 17 331 094 € | 18 407 047 € | 17 456 988 € | 17 382 372 € | 17 974 272 € | 16 093 353 € | 17 394 210 € | 17 314 725 € |
| Podané | 31. 3. 2026 | 26. 3. 2025 | 7. 3. 2024 | 28. 3. 2023 | 31. 3. 2022 | 8. 3. 2021 | 30. 6. 2020 | 25. 3. 2019 | 27. 3. 2018 | 28. 3. 2017 | 21. 6. 2016 | 23. 6. 2015 | 3. 6. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod
- Alberto Genovesinar. 1964Konateľvo firme od 2011Funkcie v ďalších firmách
- Christian Andrea BallabioKonateľvo firme od 2011Funkcie v ďalších firmách
- Emanuele Barbierinar. 1979Konateľvo firme od 2025Funkcie v ďalších firmách
- TECHNOGYM S.P.A.Spoločník 100 %vklad 15 033 195 € · vo firme od 2025
- Nerio Alessandrinar. 1961KÚVvo firme od 2024Funkcie v ďalších firmách
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 13. 4. 2005
- 21 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35624/B
- Základné imanie
- 15 033 195 €
- Veľkosť
- 250 – 499 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 3230 Výroba športových potrieb
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- firmy v odvetví
Predmet činnosti
13 zapísaných činností
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,od 2005
- výroba výpočtovej techniky,od 2005
- administratívne, organizačné a technické práce spojené s výskumom, triedením, spracovením a klasifikáciou verejne dostupných informácií v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
- výroba elektroniky v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
- poradenstvo a dodávka technického vybavenia do počítačov (hardwaru),od 2005
- poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2005
- výroba a predaj športových doplnkov,od 2005
- výroba a predaj strojov a zariadení,od 2005
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Mesto Modrý Kameň, Mariánske nám. 1, 992 01 Modrý KameňZmluva o charitatívnej reklame300 €16. 4. 2026
- Želovce s.r.o. sociálny podnik, Zdravotnícka 255, 991 06 ŽelovceReklamná zmluva300 €15. 4. 2026
- Mesto Modrý Kameň, Mariánske nám. 1, 992 01 Modrý KameňDarovacia zmluva500 €3. 10. 2025
- Gymnázium Boženy Slančíkovej - Timravy a Obchodná akadémiaDodatok č. 1 k zmluve o duálnom vzdelávaní—1. 9. 2025
- Obchodná akadémia, Lúčna 4, LučenecZmluva o duálnom vzdelávaní—9. 6. 2025
- Slovenské národné múzeum Zmluva o nájme nebytových priestorov170 €12. 5. 2025
- Mesto Modrý Kameň, Mariánske nám. 1, 992 01 Modrý KameňZmluva o charitatívnej reklame300 €11. 4. 2025
- Obec Želovce, Zdravotnícka 255, 991 06 ŽelovceZmluva o šírení reklamy400 €11. 4. 2025
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 3230), podobné tržby
Na tejto adrese
37 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.
Zobrazených 8 najnovších z 37.
História zmien
Posledná zmena 31. 3. 2026 · 15 záznamov
- 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 13. 12. 2025Nový člen vedeniaEmanuele Barbieri, konateľ
- 15. 1. 2025Nový spoločníkTECHNOGYM S.P.A., podiel 100 %
- 31. 10. 2024Zápis konečného užívateľa výhodNerio Alessandri
- 30. 10. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodNerio Alessandri
- 1. 10. 2024Presun sídlaPribinova 40 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Mlynské nivy 16 Bratislava - mestská časť Ružinov
- 23. 3. 2024Zápis konečného užívateľa výhodNerio Alessandri
- 31. 1. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodNerio Alessandri
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 31. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35930209