SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35933101

R3 SERVEX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005

predtým SERVEX, s.r.o.

IČO
35933101
DIČ
2021998847
Sídlo
Lužná 4019/9, 851 04 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľIng. Dušan Ranto+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

R3 SERVEX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 29. 4. 2005. Vo vedení firmy: Dušan Ranto, Jana Bucha a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 109 tis. € (+13,1 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2265. z 6 446 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
109 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2014
−21 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+2 %2016−3 %2017−13 %2018+165 %2019−74 %2020+14 %2021−1 %2022+0 %2023−3 %2024+7 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,1 %
  • Najlepší rok
    2018, +165 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,5 %
    +3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    0,7 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    101,8 %
    −1,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby108 556 €95 987 €89 871 €92 333 €91 897 €92 482 €80 845 €313 271 €118 065 €134 966 €139 501 €136 602 €—
Výsledok hospodárenia3 775 €6 €19 351 €−7 123 €−9 075 €−1 746 €−30 476 €7 029 €−2 028 €9 432 €434 €−2 932 €619 €
Aktíva spolu517 904 €501 421 €462 729 €456 225 €464 291 €480 236 €423 343 €376 957 €595 329 €481 085 €530 991 €489 771 €500 781 €
Vlastné imanie−9 384 €−18 562 €−18 568 €−37 919 €−30 796 €−21 721 €−19 975 €12 305 €5 276 €2 070 €−158 734 €−159 169 €−156 237 €
Podané30. 3. 202625. 3. 202526. 3. 202423. 3. 202329. 3. 202225. 3. 202131. 3. 202019. 3. 20191. 3. 201827. 3. 201722. 3. 201623. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2265. z 6 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021998847
platiteľ od 1. 6. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lužná 4019/9, 851 04 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 4. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35852/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SERVEX, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností

  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2005
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • obstarávateľská činnosť spojená so správou nehnuteľností,od 2005
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 300 € · posledná 15. 8. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252265. z 6 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 6. 2020Presun sídlaLužná 4019/9 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Stará Vajnorská 3060/39 Bratislava - Nové mesto
  3. 4. 5. 2019Nový spoločníkIng. Dušan Ranto, podiel 52 %
  4. 4. 5. 2019Nový spoločníkIng. Petra Števula, podiel 24 %
  5. 4. 5. 2019Nový spoločníkIng. arch. Jana Bucha, podiel 24 %
  6. 1. 11. 2018Nový člen vedeniaIng. Petra Števula, konateľ
  7. 1. 8. 2017Zmena obchodného menaR3 SERVEX s.r.o.predtým SERVEX, s.r.o.
  8. 1. 8. 2017Presun sídlaStará Vajnorská 3060/39 Bratislava - Nové mestopredtým Prievozská 14 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35933101

R3 SERVEX s.r.o. – tržby 109 tis. € – IČO 35933101