SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35933119

ENELA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35933119
DIČ
2022001146
Sídlo
Páričkova 1095/15, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľKamil Šrámek+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ENELA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 29. 4. 2005. Vo vedení firmy: Kamil Šrámek a Elena Šrámková. V roku 2025 mala firma tržby 40 tis. € (−4,3 %) a stratu 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať193. z 288 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
40 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2014
+21 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015+81 %2016−32 %2017+9 %2018−3 %2019−13 %2020−2 %2021+0 %2022+74 %2023−42 %2024+14 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2015, +81 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -57,5 %
    +0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -4,8 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,7 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,7 %
    −4,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby40 260 €42 087 €37 020 €64 332 €36 964 €36 881 €37 766 €43 454 €44 849 €41 300 €60 314 €33 376 €—
Výsledok hospodárenia−23 132 €−24 533 €−29 855 €−5 891 €−969 €−301 963 €−34 909 €−290 784 €−54 334 €−63 093 €−42 547 €−57 878 €−205 176 €
Aktíva spolu625 315 €659 647 €684 467 €716 328 €728 384 €782 534 €1 089 078 €1 125 553 €1 517 462 €1 586 496 €1 617 122 €1 649 272 €1 704 988 €
Vlastné imanie483 507 €482 106 €476 784 €499 779 €505 670 €−128 592 €173 371 €208 280 €444 730 €435 971 €456 517 €448 761 €301 463 €
Podané27. 3. 202621. 3. 202522. 3. 202421. 3. 202316. 3. 20229. 3. 202128. 5. 202027. 3. 201929. 3. 201814. 3. 201725. 3. 201624. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
193. z 288 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022001146
platiteľ od 23. 5. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Páričkova 1095/15, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 4. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35853/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4763 Maloobchod so športovými potrebami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

40 zapísaných činností

  • automatizované spracovanie dát,od 2005
  • zhotovovanie www stránok v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • fotografické služby,od 2005
  • spracovanie grafických návrhov podľa predlohy,od 2005
  • výroba nahraných nosičov zvuku a záznamu obrazu okrem činností v zmysle autorského zákona,od 2005
  • poradenská služba v oblasti výpočtovej techniky,od 2005
  • nákup a predaj výpočtovej techniky formou maloobchodu a veľkoobchodu,od 2005
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so športovými potrebami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4763), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025193. z 288
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so športovými potrebami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 7. 2015Nový člen vedeniaIng. Elena Šrámková, konateľ
  3. 17. 2. 2009Nový spoločníkPetra Steiger, podiel 100 %
  4. 29. 4. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so športovými potrebami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35933119

ENELA, s.r.o. – tržby 40 tis. € – IČO 35933119