SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35934344

JOMAKSTAV, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2005
IČO
35934344
DIČ
2021998352
Sídlo
Košická 5, 949 01 Nitra
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JOMAKSTAV, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 10. 5. 2005. V roku 2025 mala firma tržby 2,4 mil. € (−8,9 %) a zisk 352 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať177. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,4 mil. €
Za rok
−9 %
Od 2014
+97 %
02 mil.4 mil.6 mil.2014—2015+267 %2016−60 %2017+106 %2018+20 %2019−24 %2020−37 %2021−45 %2022+65 %2023+88 %2024−27 %2025−9 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +267 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,8 %
    +5,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,8 %
    +3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,7 %
    +2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,6 %
    +4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 371 783 €2 602 856 €3 578 604 €1 900 168 €1 153 377 €2 094 730 €3 316 056 €4 348 621 €3 617 250 €1 756 369 €4 420 173 €1 202 934 €—
Výsledok hospodárenia352 053 €253 505 €211 736 €82 809 €147 087 €49 871 €298 710 €972 390 €191 169 €3 272 €167 542 €62 784 €193 659 €
Aktíva spolu3 285 828 €3 217 255 €3 075 874 €3 093 544 €2 600 432 €2 489 748 €2 740 590 €2 908 026 €2 015 602 €1 508 560 €1 940 016 €767 682 €1 109 278 €
Vlastné imanie2 971 415 €3 049 362 €2 795 857 €2 584 121 €2 501 312 €2 354 225 €2 389 969 €2 091 260 €1 119 063 €930 234 €926 872 €759 760 €694 920 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202526. 3. 202431. 3. 202323. 3. 202224. 3. 202124. 3. 202019. 3. 201916. 3. 201815. 3. 201715. 3. 201617. 3. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
177. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021998352
platiteľ od 11. 5. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Košická 5, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 5. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 16618/N
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • výroba kovových konštrukciíod 2005
  • prenájom strojov, zariadenia a mechanizmovod 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • výkon činnosti stavebného dozoruod 2005
  • výkon činnosti stavbyvedúcehood 2005
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
56 zmlúv
spolu 12,6 mil. € · posledná 19. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec MojmírovceZmluva o dielo39 tis. €19. 8. 2026
  • Banskobystrický samosprávny krajKúpna zmluva201 tis. €9. 4. 2026
  • Obec Preseľany, 956 12 Preseľany č. 77DODATOK č. 4 K ZMLUVE O DIELO689 tis. €10. 3. 2026
  • Obec MojmírovceDodatok č 1 k Zmluva o dielo Z/070/2025187 tis. €23. 2. 2026
  • Mesto NitraZmluva o dielo - Fontána - Okresný súd341 tis. €13. 2. 2026
  • Mesto NitraZmluva o dielo - Fontána PKO474 tis. €8. 12. 2025
  • Obec Preseľany, 956 12 Preseľany č. 77DODATOK č. 3 K ZMLUVE O DIELO—3. 10. 2025
  • Nitriansky samosprávny krajDodatok č. 1 - "Vybudovanie priestorov pre terapie kontajnerovou zostavou"- "KREATÍV", ZSS Klasov774 tis. €17. 6. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025177. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 1. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMarián Kravár
  3. 19. 1. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodJozef Kravár
  4. 31. 12. 2025Nový spoločníkIng. Marián Kravár, podiel 100 %
  5. 5. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJozef Kravár
  6. 4. 5. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodJozef Kravár
  7. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJozef Kravár
  8. 4. 4. 2006Presun sídlaKošická 5 Nitrapredtým 92 Babindol
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35934344

JOMAKSTAV, s.r.o. – tržby 2,4 mil. € – IČO 35934344