SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35937688

Klások s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Skačany · od 2005

predtým RISTORANTE, spol. s r.o.

IČO
35937688
DIČ
2022007405
Sídlo
958 53 Skačany
firmy v okolí

KonateľMiloš Puterka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Klások s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Skačany, v registri od 26. 5. 2005. Vo vedení firmy: Miloš Puterka. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−4 tis.−2 tis.02 tis.4 tis.2013—2014strata2015strata2016strata2017—2018strata2019—2020strata2021strata2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    10 z 13
  • Najlepší rok
    2020, strata
  • Najslabší rok
    2021, strata 3 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby——————5 281 €8 945 €23 412 €14 482 €———
Výsledok hospodárenia−340 €−462 €−133 €−791 €−3 396 €−904 €1 720 €−3 039 €2 253 €−560 €−480 €−480 €0 €
Aktíva spolu3 759 €3 799 €3 772 €3 854 €4 656 €6 042 €6 947 €11 227 €14 865 €15 380 €7 533 €7 533 €7 533 €
Vlastné imanie919 €1 259 €1 721 €1 854 €2 645 €6 042 €6 947 €5 227 €8 266 €6 013 €6 573 €7 053 €7 533 €
Podané30. 3. 202626. 3. 202528. 6. 202428. 3. 20232. 6. 202228. 6. 202117. 9. 202013. 6. 20191. 4. 201828. 3. 20172. 3. 20162. 3. 201631. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
958 53 Skačany
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 5. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 19458/R
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
RISTORANTE, spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Skačany.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreňod 2005
  • výroba a predaj zmrzliny v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • mäsiarstvo a údenárstvood 2005
  • pohostinská činnosťod 2005
  • predaj nápojov na priamu konzumáciu, tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2005
  • sprostredkovanie výroby, služieb a obchodu v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 2. 2016Nový spoločníkMiloš Puterka, podiel 100 %
  3. 16. 12. 2015Nový člen vedeniaMiloš Puterka, konateľ
  4. 16. 4. 2014Zmena obchodného menaKlások s.r.o.predtým RISTORANTE, spol. s r.o.
  5. 26. 5. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35937688

Klások s.r.o. – strata 340 € – IČO 35937688