SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35940832

Energy Snina, a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Snina · od 2005

predtým Proven, a.s.

IČO
35940832
DIČ
2022035631
Sídlo
Strojárska 4436, 069 01 Snina
firmy v okolí

PredstavenstvoRóbert Karaščák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Energy Snina, a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Snina, v registri od 15. 6. 2005. Vo vedení firmy: Róbert Karaščák a Alexander Karaščák. V roku 2025 mala firma stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−5 tis. €
Za rok
strata
Od 2013
−101 %
−2 mil.−1 mil.01 mil.2013—2014strata2016—2017−92 %2018×17,62019strata2020strata2021—2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    7 z 12
  • Najlepší rok
    2018, ×17,6
  • Najslabší rok
    2014, strata 1,9 mil. €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -2,3 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620142013
Tržby——71 536 €7 075 €323 128 €2 680 €51 305 €252 022 €100 764 €3 266 628 €3 859 252 €—
Výsledok hospodárenia−5 297 €−3 553 €−13 655 €−28 628 €297 370 €−46 718 €−193 865 €525 088 €29 822 €370 733 €−1 857 513 €617 184 €
Aktíva spolu233 334 €238 031 €241 704 €255 485 €122 446 €191 943 €240 859 €435 781 €76 450 €106 682 €3 914 271 €7 088 569 €
Vlastné imanie−553 726 €−548 089 €−544 536 €−530 880 €−502 252 €−796 335 €−749 616 €−555 682 €−1 080 770 €−1 010 264 €−1 380 997 €768 909 €
Podané26. 6. 20266. 6. 20255. 6. 202427. 6. 202321. 6. 202230. 12. 202130. 10. 202025. 6. 201919. 6. 201830. 6. 20161. 6. 20152. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022035631
platiteľ od 1. 8. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Strojárska 4436, 069 01 Snina
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 6. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sa, vložka 10321/P
Základné imanie
713 671 €
Hlavná činnosť
35300 Dodávka pary a rozvod studeného vzduchu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Proven, a.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Snina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností · 6 ukončených činností

  • nákup a predaj nehnuteľností,od 2005
  • automatizované spracovanie dát,od 2005
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2005
  • vedenie účtovníctva,od 2005
  • leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • organizovanie kurzov a školení,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • obstarávateľská činnosť spojená so správou nehnuteľností,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Dodávka pary a rozvod studeného vzduchu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 1,6 mil. € · posledná 27. 7. 2015

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 35300), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 8. 2021Presun sídlaStrojárska 4436 Sninapredtým Strojárska 4435 Snina
  3. 8. 7. 2021Nový člen vedeniaAlexander Karaščák, predstavenstvo
  4. 25. 2. 2020Nový člen vedeniaRóbert Karaščák, predstavenstvo
  5. 16. 5. 2007Presun sídlaStrojárska 4435 Sninapredtým Strojáska 4435 Snina
  6. 2. 12. 2005Presun sídlaStrojáska 4435 Sninapredtým Heydukova 6 Bratislava
  7. 1. 8. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2022035631
  8. 20. 7. 2005Zmena obchodného menaEnergy Snina, a.s.predtým Proven, a.s.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia dodávka pary a rozvod studeného vzduchu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35940832

Energy Snina, a.s. – strata 5 tis. € – IČO 35940832