SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35945541

KONGRES management s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nová Dedinka · od 2005
IČO
35945541
DIČ
2022033145
Sídlo
1.Mája 252/18, 900 29 Nová Dedinka
firmy v okolí

KonateľTibor Gužela

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KONGRES management s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Dedinka, v registri od 14. 7. 2005. Vo vedení firmy: Tibor Gužela. V roku 2025 mala firma tržby 175 tis. € (+47,2 %) a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať59. z 161 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
175 tis. €
Za rok
+47 %
Od 2013
+113 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−12 %2015+7 %2016+108 %2017−40 %2018−14 %2019+27 %2020−70 %2021+73 %2022+84 %2023+31 %2024−10 %2025+47 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,5 %
  • Najlepší rok
    2016, +108 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,2 %
    +14,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    35,6 %
    +37,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,7 %
    +19,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    47,5 %
    +26,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby174 687 €118 698 €132 337 €101 184 €55 076 €31 900 €104 640 €82 221 €95 362 €159 227 €76 579 €71 740 €81 837 €
Výsledok hospodárenia23 092 €−1 051 €13 523 €17 264 €9 747 €−8 113 €8 867 €1 133 €4 419 €16 097 €−3 404 €−355 €−38 €
Aktíva spolu123 478 €95 669 €103 179 €93 399 €50 233 €41 865 €56 414 €49 454 €50 492 €46 098 €29 407 €36 845 €39 935 €
Vlastné imanie64 800 €75 132 €76 184 €62 661 €45 397 €35 650 €43 763 €34 896 €33 763 €29 344 €13 246 €16 650 €17 005 €
Podané25. 3. 20265. 3. 202519. 3. 20247. 3. 20239. 3. 20229. 6. 20216. 3. 20207. 3. 201918. 3. 201831. 3. 201730. 3. 201617. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
59. z 161 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022033145
platiteľ od 15. 2. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
1.Mája 252/18, 900 29 Nová Dedinka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 7. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 36826/B
Základné imanie
6 972 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82300 Organizovanie kongresov a podnikateľských výstav
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nová Dedinka.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • marketing, prieskum trhu a verejnej mienky,od 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2005
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 2005
  • organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Organizovanie kongresov a podnikateľských výstav — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 15. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202559. z 161
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (organizovanie kongresov a podnikateľských výstav).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 7. 2023Presun sídla1.Mája 252/18 Nová Dedinkapredtým Koceľova 15 Bratislava
  3. 26. 9. 2022Nový člen vedeniaTibor Gužela, konateľ
  4. 27. 1. 2017Nový spoločníkTibor Gužela, podiel 100 %
  5. 8. 3. 2012Presun sídlaKoceľova 15 Bratislavapredtým Hálova 5 Bratislava
  6. 15. 2. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022033145
  7. 14. 7. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia organizovanie kongresov a podnikateľských výstav s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35945541

KONGRES management s.r.o. – tržby 175 tis. € – IČO 35945541