SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35945753

Wurhami s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nová Dedinka · od 2005
IČO
35945753
DIČ
2022034795
Sídlo
Nová 34/18, 900 29 Nová Dedinka
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Wurhami s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Dedinka, v registri od 15. 7. 2005. V roku 2023 mala firma tržby 49 tis. € (−66,4 %) a stratu 118 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať14. z 25 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2023
49 tis. €
Za rok
−66 %
Od 2020
+41 %
050 tis.100 tis.150 tis.2020—2021+123 %2022+89 %2023−66 %
  • Najlepší rok
    2021, +123 %

Ukazovatele 2023

  • Marža
    -241,5 %
    −181,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -50,8 %
    +6,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    147,1 %
    −83,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2023202220212020201920182017
Tržby48 693 €144 843 €76 732 €34 441 €———
Výsledok hospodárenia−117 600 €−87 694 €−120 309 €1 842 €0 €0 €0 €
Aktíva spolu231 659 €152 694 €72 492 €61 710 €6 639 €6 639 €6 639 €
Vlastné imanie−109 118 €−199 521 €−111 827 €8 482 €6 639 €6 639 €6 639 €
Podané6. 6. 20245. 6. 202331. 3. 202211. 2. 202119. 10. 202319. 10. 202319. 10. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
14. z 25 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022034795
platiteľ od 23. 12. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

  • WURHAMI Pacific LLCSpoločník 100 %vklad 6 640 € · vo firme od 2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nová 34/18, 900 29 Nová Dedinka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 7. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 36842/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
5611 Reštauračné činnosti
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nová Dedinka.

Predmet činnosti

78 zapísaných činností

  • pohostinská činnosť,od 2005
  • obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2020
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2020
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reštauračné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5611), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202314. z 25
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2023 zverejnili tržby (reštauračné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 1. 12. 2025 · 5 záznamov

  1. 1. 12. 2025Zrušená registrácia DPH
  2. 23. 11. 2024Nový spoločníkWURHAMI Pacific LLC, podiel 100 %
  3. 6. 6. 2024Podaná účtovná závierkaza rok 2023
  4. 23. 12. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2022034795
  5. 15. 7. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reštauračné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35945753

Wurhami s.r.o. – tržby 49 tis. € – IČO 35945753