SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35947462

Grandplus Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ivanka pri Dunaji · od 2005
IČO
35947462
DIČ
2022035334
Sídlo
Komenského 8, 900 28 Ivanka pri Dunaji
firmy v okolí

KonateľMilan Junger

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Grandplus Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji, v registri od 27. 7. 2005. Vo vedení firmy: Milan Junger. V roku 2025 mala firma tržby 384 tis. € (−5,9 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať35. z 161 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
384 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2014
+80 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015−24 %2016−1 %2017+30 %2018−80 %2019+242 %2020−8 %2021+90 %2022+130 %2023−39 %2024+17 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,5 %
  • Najlepší rok
    2019, +242 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,4 %
    −22,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,1 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    93,2 %
    −2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby383 991 €408 156 €349 455 €574 121 €250 139 €131 653 €143 077 €41 850 €210 093 €161 278 €163 007 €213 758 €
Výsledok hospodárenia6 514 €7 876 €3 539 €7 424 €−16 726 €−7 435 €−1 558 €−1 325 €−2 426 €3 511 €160 €1 349 €
Aktíva spolu316 932 €341 329 €319 886 €359 454 €298 757 €305 615 €361 999 €225 268 €191 351 €198 092 €201 514 €269 483 €
Vlastné imanie21 448 €14 935 €7 059 €3 520 €−6 070 €612 €−3 127 €−1 141 €1 970 €8 830 €8 129 €8 068 €
Podané27. 6. 20266. 6. 202528. 6. 202427. 6. 202310. 8. 202230. 9. 20212. 11. 202012. 12. 20235. 7. 201830. 6. 201711. 7. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
35. z 161 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022035334
platiteľ od 1. 8. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Komenského 8, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 7. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 36960/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82300 Organizovanie kongresov a podnikateľských výstav
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností

  • poskytovanie software - predaj na základe zmluvy s autormi,od 2005
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti kancelárskej a výpočtovej techniky,od 2005
  • skladovanie tovaru okrem skladov verejných,od 2005
  • faktoring a forfaiting,od 2005
  • organizovanie kurzov a školení,od 2005
  • organizovanie kultúrnych podujatí a výstavnícka činnosť,od 2005
  • organizačné poradenstvo, marketing a prieskum trhu v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • prenájom vodných plavidiel,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Organizovanie kongresov a podnikateľských výstav — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202535. z 161
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (organizovanie kongresov a podnikateľských výstav).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMilan Junger
  3. 28. 4. 2015Presun sídlaKomenského 8 Ivanka pri Dunajipredtým Komenského 26 Ivanka pri Dunaji
  4. 24. 5. 2012Presun sídlaKomenského 26 Ivanka pri Dunajipredtým Pekná 878/23 Ivanka pri Dunaji
  5. 24. 5. 2012Nový spoločníkMilan Junger, podiel 100 %
  6. 9. 6. 2006Presun sídlaPekná 878/23 Ivanka pri Dunajipredtým Domky 5 Zálesie
  7. 11. 1. 2006Nový člen vedeniaMilan Junger, konateľ
  8. 27. 7. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia organizovanie kongresov a podnikateľských výstav s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35947462

Grandplus Slovakia s.r.o. – tržby 384 tis. € – IČO 35947462