SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35947632

TRNÁVKA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2005
IČO
35947632
DIČ
2022050151
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslav Kypr+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TRNÁVKA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 27. 7. 2005. Vo vedení firmy: Jaroslav Kypr a Marián Jánoš. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať892. z 906 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
×9,5
Od 2013
−100 %
02 mil.4 mil.2013—2014−2 %2015−1 %2016−3 %2017+5 %2018+7 %2019+4 %2020−30 %2021−6 %2022−5 %2023−40 %2024−100 %2025×9,5
  • Priemerný rast ročne
    −44,1 %
  • Najlepší rok
    2025, ×9,5

Ukazovatele 2025

  • ROE
    3,1 %
    +5,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,1 %
    +5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,8 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 858 €301 €1 247 836 €2 088 416 €2 203 416 €2 340 119 €3 322 151 €3 199 990 €2 989 258 €2 860 443 €2 950 659 €2 971 451 €3 044 163 €
Výsledok hospodárenia10 981 €−6 798 €1 864 €44 607 €23 604 €34 379 €26 621 €78 886 €62 149 €47 010 €−5 313 €−11 873 €1 373 €
Aktíva spolu357 980 €349 527 €398 842 €759 680 €613 737 €754 168 €923 924 €865 288 €810 716 €767 947 €769 082 €820 905 €—
Vlastné imanie355 232 €344 251 €351 049 €349 185 €304 577 €280 974 €246 595 €219 973 €141 088 €78 939 €31 929 €37 242 €—
Podané25. 3. 202618. 3. 202513. 3. 202422. 3. 202323. 3. 202217. 3. 202116. 3. 202020. 3. 201922. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
892. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK7120000195
platiteľ od 1. 9. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

11 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 7. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 40316/V
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ),od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ),od 2005
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni "ŽELEZNIČNÁ LEKÁREŇ" so zabezpečením individuálne pripravovaných liekov,od 2005
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
posledná 20. 2. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025892. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

216 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 216.

História zmien

Posledná zmena 13. 7. 2026 · 17 záznamov

  1. 13. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  2. 13. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodViktoria Dospivová
  3. 12. 7. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  4. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 29. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMarek Peterčák
  6. 29. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMichal Vrzgula
  7. 1. 6. 2023Nový člen vedeniaIng. Marián Jánoš, MBA, konateľ
  8. 13. 12. 2022Nový spoločníkDr.Max Holding SK, a.s., podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35947632

TRNÁVKA, s.r.o. – tržby 3 tis. € – IČO 35947632