SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35947829

BONA MEDIC, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zlaté Moravce · od 2005
IČO
35947829
DIČ
2022044057
Sídlo
Bernolákova 24, 953 01 Zlaté Moravce
firmy v okolí

KonateľMUDr. Marta Pavlíková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BONA MEDIC, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zlaté Moravce, v registri od 28. 7. 2005. Vo vedení firmy: Marta Pavlíková. V roku 2025 mala firma tržby 170 tis. € (+8,6 %) a zisk 45 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1270. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
170 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2013
+235 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−0 %2015+6 %2016+44 %2017−18 %2018+27 %2019+35 %2020−7 %2021+54 %2022−10 %2023+16 %2024−4 %2025+9 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,6 %
  • Najlepší rok
    2021, +54 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,4 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    42,0 %
    +2,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,7 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    29,2 %
    +10,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby169 583 €156 204 €162 294 €140 248 €156 207 €101 597 €109 363 €80 998 €63 739 €77 528 €53 700 €50 475 €50 675 €
Výsledok hospodárenia44 734 €42 162 €55 038 €41 106 €44 870 €26 872 €30 783 €12 963 €6 155 €7 714 €1 130 €−210 €7 460 €
Aktíva spolu150 574 €131 189 €98 096 €60 950 €69 200 €99 068 €79 814 €55 387 €43 299 €41 806 €34 687 €40 759 €50 094 €
Vlastné imanie106 592 €106 858 €64 396 €48 409 €52 173 €84 075 €57 203 €42 675 €29 713 €23 558 €18 656 €17 527 €17 786 €
Podané22. 3. 202619. 3. 202528. 3. 202411. 3. 20236. 4. 202224. 6. 202129. 6. 202025. 3. 201926. 3. 201813. 3. 201720. 3. 201623. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1270. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bernolákova 24, 953 01 Zlaté Moravce
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 7. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 16940/N
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zlaté Moravce.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • reklamná a propagačná činnosťod 2005
  • poradenská činnosť v oblasti prírodných, humanitných a spoločenských viedod 2005
  • podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služiebod 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • - prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia s odborným zameraním - ambulancia psychiatrieod 2005
  • - čistiace a upratovacie práceod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
42 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251270. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 2. 2009Nový spoločníkMUDr. Marta Pavlíková, podiel 100 %
  3. 28. 7. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35947829

BONA MEDIC, s.r.o. – tržby 170 tis. € – IČO 35947829