SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35949007

SACELEST s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2005
IČO
35949007
DIČ
2022049447
Sídlo
Južná Trieda 125, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľGiuseppe Caretto+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SACELEST s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 5. 8. 2005. Vo vedení firmy: Giuseppe Caretto, Vincenzo Sabato a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 3,4 mil. € (−21,8 %) a stratu 437 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať65. z 2 493 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,4 mil. €
Za rok
−22 %
Od 2013
+66 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014+62 %2015+8 %2016+8 %2017−16 %2018−6 %2019+2 %2020+18 %2021−0 %2022−0 %2023−3 %2024+22 %2025−22 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,3 %
  • Najlepší rok
    2014, +62 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,7 %
    −14,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -58,8 %
    −64,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -14,4 %
    −16,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    75,5 %
    +9,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 441 356 €4 402 530 €3 618 675 €3 716 901 €3 723 922 €3 724 527 €3 149 457 €3 075 011 €3 267 741 €3 894 542 €3 615 334 €3 349 020 €2 073 310 €
Výsledok hospodárenia−437 443 €64 273 €43 650 €131 548 €405 985 €355 614 €−96 577 €6 256 €−33 870 €−8 538 €4 531 €138 244 €62 352 €
Aktíva spolu3 032 578 €3 521 957 €3 310 394 €3 502 495 €3 412 864 €2 945 058 €3 103 467 €3 064 155 €1 546 050 €2 034 779 €1 725 466 €1 528 805 €1 041 274 €
Vlastné imanie743 826 €1 181 270 €1 116 996 €1 066 657 €935 109 €540 885 €185 271 €273 784 €256 601 €348 763 €357 069 €352 538 €214 751 €
Podané31. 3. 202627. 3. 202522. 3. 202430. 3. 202328. 6. 202228. 6. 202115. 7. 20201. 4. 201930. 4. 201829. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201529. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
65. z 2 493 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022049447
platiteľ od 2. 9. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Južná Trieda 125, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 8. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 17796/V
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25990 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • reklamná, propagačná a inzertná činnosť,od 2005
  • faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb,od 2005
  • administratívne a kancelárske práce,od 2005
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2005
  • organizovanie a usporadúvanie vzdelávacích podujatí, školení, kurzov a seminárov,od 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 585 tis. € · posledná 29. 7. 2020
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 1,2 mil. € · posledný 7. 7. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202565. z 2 493
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodLivia Caretto
  3. 31. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodRaffaella Caretto
  4. 28. 10. 2011Presun sídlaJužná Trieda 125 Košicepredtým Priemyselná 4 Košice
  5. 19. 10. 2011Nový člen vedeniaRaffaella Caretto, konateľ
  6. 26. 2. 2011Nový spoločníkSACEL S.R.L., podiel 100 %
  7. 6. 1. 2006Presun sídlaPriemyselná 4 Košicepredtým Gorkého 3 Bratislava
  8. 14. 12. 2005Nový člen vedeniaVincenzo Sabato, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35949007

SACELEST s.r.o. – tržby 3,4 mil. € – IČO 35949007