SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35951966

N - TEO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35951966
DIČ
2022047302
Sídlo
Šuty 32/A, 831 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslava Parízková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

N - TEO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 25. 8. 2005. Vo vedení firmy: Jaroslava Parízková. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3958. z 4 458 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
−56 %
Od 2014
−75 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+140 %2016−24 %2017−26 %2018−65 %2020−50 %2021+25 %2022−10 %2023+2 %2024+105 %2025−56 %
  • Najlepší rok
    2015, +140 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby4 150 €9 444 €4 607 €4 500 €5 000 €4 000 €—8 000 €23 001 €30 948 €40 636 €16 903 €—
Výsledok hospodárenia7 951 €−10 555 €−6 882 €−397 €1 041 €−794 €−4 469 €−3 423 €−12 333 €8 798 €−6 709 €−15 312 €−8 390 €
Aktíva spolu7 050 €3 062 €7 027 €4 969 €3 739 €1 893 €1 864 €3 759 €4 636 €11 595 €47 459 €49 838 €57 146 €
Vlastné imanie4 866 €415 €89 €2 374 €2 771 €1 730 €−141 020 €−136 551 €−133 127 €−120 794 €−128 735 €−121 066 €−105 754 €
Podané21. 3. 202621. 6. 202526. 3. 202424. 3. 20236. 3. 202227. 3. 202115. 3. 202024. 3. 201927. 3. 201820. 3. 201728. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3958. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022047302
platiteľ od 1. 9. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šuty 32/A, 831 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 8. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 37315/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach,od 2005
  • pohostinská činnosť,od 2005
  • reklamná činnosť,od 2005
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností - realitná činnosť,od 2005
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľské služby,od 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253958. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 9. 2009Nový spoločníkIng. Jaroslava Parízková, podiel 100 %
  3. 25. 8. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35951966

N - TEO, s.r.o. – tržby 4 tis. € – IČO 35951966