SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35958294

EKOLEKAREN SE s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005

predtým EUROLEKÁREŇ ROŽŇAVA s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
35958294
DIČ
2022073713
Sídlo
Odborárska 21, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľDiana Masiliuniene+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EKOLEKAREN SE s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 12. 10. 2005. Vo vedení firmy: Diana Masiliuniene a Kateřina Moresová. V roku 2025 mala firma tržby 715 tis. € (−17,5 %) a stratu 147 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať595. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
715 tis. €
Za rok
−17 %
Od 2013
−26 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−11 %2015−7 %2016−48 %2017+48 %2018+2 %2019−7 %2020+2 %2021+6 %2022+9 %2023+4 %2024+22 %2025−17 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,4 %
  • Najlepší rok
    2017, +48 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -20,5 %
    −22,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -60,7 %
    −68,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    233,1 %
    +32,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby714 515 €865 834 €709 860 €684 334 €627 365 €589 736 €576 433 €618 958 €608 602 €410 865 €796 143 €859 127 €961 840 €
Výsledok hospodárenia−146 596 €12 649 €−20 964 €−142 €−16 854 €−26 156 €−21 278 €−487 €−7 051 €1 526 €−4 466 €−4 496 €12 317 €
Aktíva spolu241 411 €172 946 €113 241 €102 902 €95 849 €100 467 €127 252 €114 282 €−2 156 €130 420 €101 573 €155 311 €—
Vlastné imanie−321 300 €−174 703 €−187 352 €−166 388 €−166 246 €−149 392 €−123 236 €−101 959 €−7 051 €−94 421 €−95 947 €−91 481 €—
Podané23. 6. 20264. 6. 202519. 6. 20246. 6. 202327. 6. 202210. 6. 202125. 6. 202014. 6. 201912. 6. 201812. 6. 201710. 6. 201622. 5. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
595. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022073713
platiteľ od 1. 11. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Odborárska 21, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 10. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 37835/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
EKOLEKAREN RZ s. r. o. · EUROLEKÁREŇ ROŽŇAVA s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

7 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 7 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • organizovanie školení,od 2005
  • marketing a prieskum trhu,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja ďalším prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni s individuálnou prípravou liekov,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
posledná 27. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 1. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025595. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

22 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 22.

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 5. 2025Presun sídlaOdborárska 21 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Nová Rožňavská 135 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  3. 18. 4. 2019Zmena obchodného menaEKOLEKAREN SE s. r. o.predtým EKOLEKAREN RZ s. r. o.
  4. 23. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodAndrius Jurkonis
  5. 17. 2. 2016Presun sídlaNová Rožňavská 135 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Trnavská cesta 50 Bratislava
  6. 17. 2. 2016Nový spoločníkEKOLEKAREN s. r. o., podiel 100 %
  7. 1. 1. 2015Nový člen vedeniaKateřina Moresová, konateľ
  8. 18. 8. 2009Zmena obchodného menaEKOLEKAREN RZ s. r. o.predtým EUROLEKÁREŇ ROŽŇAVA s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35958294

EKOLEKAREN SE s. r. o. – tržby 715 tis. € – IČO 35958294