V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
E.P. Industrial Services s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 18. 10. 2005. Vo vedení firmy: Marcel Smejkal. V roku 2025 mala firma stratu 323 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · SpoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Registrácia zrušená 1. 2. 2026Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Stratové roky6 z 13
- Najlepší rok2023, −54 %
- Najslabší rok2016, strata 528 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 568 264 € | 165 420 € | 146 563 € | 60 € | 16 000 € | 40 130 € | 116 550 € | 159 € | 600 919 € | 7 723 € | 955 € | — |
| Výsledok hospodárenia | −322 903 € | 3 680 € | 48 405 € | 104 483 € | −2 332 € | 12 675 € | 37 170 € | 114 676 € | −19 236 € | −528 396 € | −21 186 € | −33 285 € | 233 803 € |
| Aktíva spolu | 6 098 € | 336 384 € | 345 251 € | 308 684 € | 172 808 € | 178 253 € | 168 165 € | 129 809 € | 16 642 € | 39 187 € | 1 098 755 € | 1 104 881 € | 1 112 788 € |
| Vlastné imanie | 6 098 € | 329 000 € | 325 320 € | 276 916 € | 172 433 € | 174 764 € | 162 090 € | 124 919 € | 10 243 € | 29 479 € | 858 804 € | 879 989 € | 913 272 € |
| Podané | 31. 3. 2026 | 28. 6. 2025 | 25. 3. 2024 | 26. 3. 2023 | 29. 3. 2022 | 26. 2. 2021 | 31. 3. 2020 | 28. 3. 2019 | 5. 3. 2018 | 8. 3. 2017 | 26. 3. 2016 | 16. 3. 2015 | 28. 2. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
- Marcel Smejkalnar. 1970Konateľvo firme od 2025Funkcie v ďalších firmách
- MSB INSURANCE s.r.o.Spoločník 100 %vklad 655 057 € · vo firme od 2025
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 18. 10. 2005
- 21 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 37906/B
- Základné imanie
- 655 057 €
- Hlavná činnosť
- 74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- firmy v odvetví
- Predchádzajúce názvy
- Nový Báb s.r.o. · GALOS s.r.o.
Prepojené firmy
1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
30 zapísaných činností
- faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
- reklamná a propagačná činnosť,od 2005
- usporadúvanie a organizovanie kultúnych, spoločenských a športových podujatí,od 2005
- fotografické služby,od 2005
- prieskum trhu,od 2005
- marketing,od 2005
- vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
- organizovanie seminárov, kurzov a školení,od 2005
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby
Na tejto adrese
24 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.
Zobrazených 8 najnovších z 24.
História zmien
Posledná zmena 31. 3. 2026 · 9 záznamov
- 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 1. 2. 2026Zrušená registrácia DPH
- 31. 12. 2025Nový spoločníkMSB INSURANCE s.r.o., podiel 100 %
- 1. 9. 2025Nový člen vedeniaMarcel Smejkal, konateľ
- 12. 1. 2019Zmena obchodného menaE.P. Industrial Services s.r.o.predtým Nový Báb s.r.o.
- 12. 1. 2019Presun sídlaLaurinská 210/8 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Šustekova 49 Bratislava
- 3. 2. 2010Zmena obchodného menaNový Báb s.r.o.predtým GALOS s.r.o.
- 12. 7. 2007Presun sídlaŠustekova 49 Bratislavapredtým Vajnorská 36 Bratislava
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 31. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35959274