SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35965452

SVETLUŠKA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2005
IČO
35965452
DIČ
2022086121
Sídlo
M.R.Štefánika 31, 940 65 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľRoland Blaškovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SVETLUŠKA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 25. 11. 2005. Vo vedení firmy: Roland Blaškovič. V roku 2025 mala firma tržby 912 tis. € (+9,2 %) a stratu 324 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať315. z 4 717 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
912 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2013
+249 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+56 %2015+25 %2016+16 %2017+28 %2018−1 %2019−1 %2020+20 %2021+14 %2022+21 %2023−22 %2024−13 %2025+9 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,0 %
  • Najlepší rok
    2014, +56 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,0 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,4 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,1 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,8 %
    +4,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby911 650 €834 851 €958 943 €1 229 981 €1 014 888 €893 052 €743 421 €749 555 €757 304 €589 365 €507 044 €406 900 €261 472 €
Výsledok hospodárenia−324 €1 317 €−26 463 €1 705 €10 914 €27 760 €3 228 €14 968 €−3 €16 450 €10 475 €2 864 €−1 037 €
Aktíva spolu409 141 €335 006 €414 628 €435 469 €378 314 €347 040 €287 621 €265 177 €347 558 €311 490 €221 245 €204 767 €154 887 €
Vlastné imanie86 706 €87 030 €85 713 €112 176 €110 471 €99 558 €71 796 €68 300 €53 331 €53 334 €39 329 €28 856 €25 993 €
Podané29. 6. 202627. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202031. 5. 201930. 4. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 4. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
315. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022086121
platiteľ od 9. 12. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M.R.Štefánika 31, 940 65 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 11. 2005
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 17340/N
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2005
  • sprostredkovanie dopravy v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • administratívne práceod 2005
  • vedenie účtovníctvaod 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služiebod 2005
  • úprava a údržba zeleneod 2005
  • čistiace a upratovacie práceod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 9 tis. € · posledná 5. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové ZámkyDodatok NP—5. 11. 2025
  • Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, ŠuranyZmluva o poskytnutí praktického vyučovania formou odbornej praxe - Šimon Blaškovič—29. 9. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové ZámkyDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy6 tis. €29. 4. 2025
  • Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, ŠuranyZmluva o poskytnutí praktického vyučovania formou odbornej praxe - Šimon Blaškovič—17. 2. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové ZámkyDohoda – NP Finančné stimuly – Prax pre mladých—28. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025315. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2009Nový spoločníkRoland Blaškovič, podiel 100 %
  3. 8. 4. 2008Nový člen vedeniaRoland Blaškovič, konateľ
  4. 25. 11. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35965452

SVETLUŠKA, s.r.o. – tržby 912 tis. € – IČO 35965452