SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35965967

VV systém, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35965967
DIČ
2022091093
Sídlo
Drotárska cesta 43, 811 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľVladimír Valovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VV systém, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 29. 11. 2005. Vo vedení firmy: Vladimír Valovič. V roku 2025 mala firma tržby 199 tis. € (+139,5 %) a zisk 41 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2503. z 15 643 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
199 tis. €
Za rok
+140 %
Od 2013
+293 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−21 %2015−53 %2016+78 %2017+12 %2018+193 %2019−11 %2020−49 %2021−24 %2022−55 %2023+73 %2024+176 %2025+140 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,1 %
  • Najlepší rok
    2018, +193 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,7 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    111,5 %
    −18,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    57,6 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,3 %
    −8,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby198 873 €83 020 €30 063 €17 344 €38 335 €50 640 €98 643 €110 510 €37 675 €33 641 €18 900 €39 944 €50 580 €
Výsledok hospodárenia41 237 €18 619 €−10 714 €−9 236 €−11 704 €−10 515 €3 440 €4 169 €−11 792 €−11 526 €−4 807 €−3 394 €−1 673 €
Aktíva spolu71 548 €33 225 €12 334 €24 415 €32 654 €45 111 €42 879 €45 104 €31 470 €48 407 €53 899 €60 015 €73 379 €
Vlastné imanie36 986 €14 368 €−4 214 €6 499 €15 735 €27 399 €37 915 €34 475 €30 306 €42 098 €53 624 €58 431 €61 825 €
Podané31. 5. 202627. 3. 20252. 4. 20249. 3. 20249. 3. 202429. 6. 20217. 3. 202026. 3. 201931. 3. 20187. 3. 201731. 3. 201625. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2503. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
9 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022091093
platiteľ od 1. 4. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Drotárska cesta 43, 811 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2005
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 38414/B
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí a výstav,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 42 tis. € · posledná 17. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Fond na podporu umeniaZmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 26-232-0096523 tis. €17. 7. 2026
  • Ministerstvo kultúry SRZmluva o dielo a licenčná zmluva5 tis. €25. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252503. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 31. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 12. 2022Nový spoločníkVladimír Valovič, podiel 100 %
  3. 9. 9. 2020Nový člen vedeniaVladimír Valovič, konateľ
  4. 29. 4. 2008Presun sídlaDrotárska cesta 43 Bratislavapredtým Poľná 3 Marianka
  5. 1. 4. 2006Registrácia za platiteľa DPHSK2022091093
  6. 29. 11. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35965967

VV systém, s.r.o. – tržby 199 tis. € – IČO 35965967