SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35966165

Potten & Pannen - Staněk s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35966165
DIČ
2022094393
Sídlo
Prievozská 6A, 821 09 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMiloš Staněk+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Potten & Pannen - Staněk s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 29. 11. 2005. Vo vedení firmy: Miloš Staněk a Pavel Staněk. V roku 2025 mala firma tržby 3,9 mil. € (−17,9 %) a zisk 25 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať145. z 3 440 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,9 mil. €
Za rok
−18 %
Od 2013
+73 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014+8 %2015+13 %2016−10 %2017+1 %2018−2 %2019−6 %2020+7 %2021+22 %2022+19 %2023+35 %2024−2 %2025−18 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,7 %
  • Najlepší rok
    2023, +35 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,0 %
    +0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,5 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    50,1 %
    −10,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 947 354 €4 808 096 €4 911 474 €3 649 260 €3 076 778 €2 520 098 €2 345 343 €2 494 116 €2 545 345 €2 516 298 €2 784 553 €2 466 017 €2 282 563 €
Výsledok hospodárenia24 653 €16 644 €75 661 €177 737 €57 157 €8 914 €30 462 €16 420 €50 371 €44 870 €72 624 €15 927 €29 023 €
Aktíva spolu1 649 894 €2 041 007 €2 030 280 €1 565 942 €1 334 920 €1 219 572 €1 066 426 €1 137 334 €1 168 303 €1 104 702 €1 227 765 €1 160 328 €1 058 453 €
Vlastné imanie822 679 €798 026 €841 382 €825 721 €687 985 €670 827 €701 914 €691 452 €715 032 €734 661 €733 991 €661 367 €645 440 €
Podané26. 3. 202626. 3. 202527. 3. 202423. 3. 20232. 3. 202230. 3. 202130. 3. 202026. 3. 201924. 3. 201824. 3. 20177. 3. 20166. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
145. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022094393
platiteľ od 1. 1. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Prievozská 6A, 821 09 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2005
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 38429/B
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Záložné práva

14 záznamov v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • organizovanie a usporadúvanie výstav, prezentácií, kultúrnych a spoločenských podujatí,od 2005
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosť,od 2005
  • prieskum trhu a verejnej mienky a marketingová činnosť,od 2005
  • činnosť ekonomických a organizačných poradcov,od 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 15. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025145. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 20 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 6. 2023Presun sídlaTrnavská cesta 49 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Prievozská 6A Bratislava
  3. 31. 3. 2023Záložné právoveriteľ: Československá obchodná banka
  4. 29. 3. 2023Záložné právoveriteľ: Československá obchodná banka
  5. 17. 3. 2021Záložné právoveriteľ: Československá obchodná banka
  6. 16. 10. 2020Presun sídlaPrievozská 6A Bratislavapredtým Luhačovická 6/A Bratislava
  7. 6. 3. 2019Záložné právoveriteľ: Československá obchodná banka
  8. 24. 3. 2017Záložné právoveriteľ: Československá obchodná banka
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35966165

Potten & Pannen - Staněk s.r.o. – tržby 3,9 mil. € – IČO 35966165