SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35966670

PEDI-ANET s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2005

predtým MUDr. Lýdia Jančíková s.r.o.

IČO
35966670
DIČ
2022089366
Sídlo
Špitálska 5566/10, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľMUDr. Aneta Verébová

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PEDI-ANET s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 2. 12. 2005. Vo vedení firmy: Aneta Verébová. V roku 2025 mala firma tržby 155 tis. € (+5,7 %) a zisk 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať126. z 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
155 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2013
−26 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+0 %2015+15 %2016+5 %2017−8 %2018−1 %2019+1 %2020−11 %2021+4 %2022−16 %2023−43 %2024+40 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,5 %
  • Najlepší rok
    2024, +40 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    27,4 %
    −5,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    48,3 %
    −29,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    34,2 %
    −21,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    29,1 %
    +0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby154 983 €146 675 €104 900 €182 807 €218 497 €210 916 €237 011 €233 578 €235 000 €255 765 €242 744 €211 114 €210 662 €
Výsledok hospodárenia42 528 €48 021 €−1 471 €14 593 €13 109 €685 €23 258 €11 403 €20 956 €24 596 €24 085 €13 521 €25 393 €
Aktíva spolu124 285 €85 986 €18 039 €92 007 €107 039 €107 087 €97 628 €79 807 €91 279 €97 871 €103 932 €65 748 €58 834 €
Vlastné imanie88 132 €61 628 €13 607 €79 232 €77 748 €71 638 €75 954 €64 099 €73 652 €66 716 €54 173 €43 609 €32 783 €
Podané24. 6. 20262. 6. 202511. 3. 20241. 3. 202310. 6. 202217. 3. 202125. 3. 202019. 3. 201919. 3. 201827. 3. 201723. 3. 201623. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
126. z 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
12 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
3 telefóny · 2 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Špitálska 5566/10, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 12. 2005
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 17374/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8621 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MUDr. Lýdia Jančíková s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • maloobchod so zdravotníckym materiálom, potrieb a zdravotníckej technikyod 2005
  • vydávanie kníh, novín, časopisov a periodických publikáciíod 2005
  • prenájom strojov, prístrojov a zariadeníod 2005
  • organizovanie kurzov, školení a seminárovod 2005
  • reklamná a propagačná činnosťod 2005
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti podnikaniaod 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnsotíod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
55 zmlúv
spolu 7 tis. € · posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Službyt Nitra, s.r.o.Dohoda o ukončení Zmluvy o nájme nebytových priestorov—29. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—17. 9. 2025
  • Službyt Nitra, s.r.o.Zmluva o nájme nebytových priestorov—1. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Fakultná nemocnica NitraZmluva o poskytovaní pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre deti a dorast a úhradách za ňu—3. 1. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8621), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025126. z 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 12. 2023Nový spoločníkMUDr. Aneta Verébová, podiel 100 %
  3. 29. 11. 2023Nový člen vedeniaMUDr. Aneta Verébová, konateľ
  4. 2. 12. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35966670

PEDI-ANET s.r.o. – tržby 155 tis. € – IČO 35966670