SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35966823

Embex, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35966823
DIČ
2022090202
Sídlo
Hrušovská 43/A, 821 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMichal Biščo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Embex, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 12. 2005. Vo vedení firmy: Michal Biščo. V roku 2025 mala firma tržby 22 tis. € (−70,6 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3331. z 4 284 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
22 tis. €
Za rok
−71 %
Od 2013
+23 %
050 tis.100 tis.2013—2014+127 %2015+31 %2016−8 %2017−35 %2018+55 %2019+27 %2020+29 %2021−44 %2022+56 %2023−14 %2024+23 %2025−71 %
  • Najlepší rok
    2014, +127 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,5 %
    −33,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    44,7 %
    −41,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    40,4 %
    −32,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,7 %
    −5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby22 223 €75 705 €61 485 €71 573 €45 802 €81 835 €63 424 €50 038 €32 293 €49 634 €53 846 €41 018 €18 040 €
Výsledok hospodárenia5 896 €45 047 €34 643 €40 827 €23 363 €54 825 €27 586 €21 373 €16 479 €25 163 €23 612 €16 098 €1 481 €
Aktíva spolu14 612 €62 038 €50 653 €63 334 €36 210 €70 342 €40 344 €33 572 €26 603 €33 732 €33 298 €29 452 €13 927 €
Vlastné imanie13 199 €52 350 €41 946 €48 130 €30 666 €62 128 €34 889 €28 676 €23 782 €30 188 €28 025 €20 511 €10 877 €
Podané11. 3. 202627. 6. 20252. 4. 20247. 6. 202315. 2. 202214. 6. 202123. 4. 202019. 3. 201930. 3. 201820. 3. 201725. 3. 201620. 3. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3331. z 4 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022090202
platiteľ od 1. 1. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hrušovská 43/A, 821 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 12. 2005
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 38479/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),od 2005
  • technicko- organizačné zabezpečovanie kurzov, seminárov, školení, kultúrnych a spoločenských podujatí,od 2005
  • lektorská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 2 tis. € · posledná 15. 5. 2018

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253331. z 4 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 1. 2010Nový spoločníkMichal Biščo, podiel 100 %
  3. 2. 12. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35966823

Embex, s.r.o. – tržby 22 tis. € – IČO 35966823