SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35967145

EMOOS, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35967145
DIČ
2022093271
Sídlo
Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMgr. Rudolf Slezák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EMOOS, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 6. 12. 2005. Vo vedení firmy: Rudolf Slezák. V roku 2025 mala firma tržby 498 tis. € (+1,2 %) a stratu 30 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať918. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
498 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2013
+777 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+149 %2015+54 %2016−66 %2017−26 %2018+56 %2019−46 %2020+149 %2021−29 %2022+86 %2023+40 %2024+127 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +19,8 %
  • Najlepší rok
    2014, +149 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -6,1 %
    −7,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -70,4 %
    −77,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    152,1 %
    +61,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby497 945 €491 883 €216 971 €154 755 €83 075 €116 552 €46 895 €86 426 €55 362 €74 535 €217 434 €141 595 €56 766 €
Výsledok hospodárenia−30 293 €5 957 €526 €−2 371 €701 €471 €−9 796 €518 €954 €309 €5 200 €12 653 €−29 524 €
Aktíva spolu43 009 €86 503 €246 817 €156 645 €72 350 €93 688 €127 615 €139 090 €118 729 €104 341 €116 743 €98 928 €50 652 €
Vlastné imanie−22 391 €7 902 €1 945 €1 419 €3 790 €3 089 €2 617 €2 413 €1 895 €941 €−4 368 €−9 569 €42 023 €
Podané30. 6. 202620. 3. 202531. 3. 202430. 3. 202321. 6. 202231. 3. 202118. 3. 202030. 3. 20193. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201629. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
918. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022093271
platiteľ od 14. 12. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 12. 2005
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 38506/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • organizovanie školení, seminárov, obchodných rokovaní, kurzov, výstav, spoločenských, kultúrnych, prezentačných a športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • poradenstvo v oblasti marketingu, reklamy, propagácie a inzercie,od 2005
  • vydávanie a rozmnožovanie nahratých nosičov záznamu zvuku a nahratých nosičov zvukovoobrazových záznamov so súhlasom autora,od 2005
  • automatizované spracovanie údajov,od 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • prenájom nehnuteľností spojený s doplnkovými službami - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,od 2005
  • prenájom hnuteľných vecí - strojov, prístrojov a strojných zariadení,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025918. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

68 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 68.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2024Presun sídlaGalvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Galvaniho 8 Bratislava
  3. 23. 9. 2020Nový spoločníkMgr. Rudolf Slezák, podiel 100 %
  4. 16. 5. 2017Nový člen vedeniaMgr. Rudolf Slezák, konateľ
  5. 19. 10. 2006Presun sídlaGalvaniho 8 Bratislavapredtým Tomášikova 10/B Bratislava
  6. 6. 12. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35967145

EMOOS, spol. s r.o. – tržby 498 tis. € – IČO 35967145