SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35967340

A1 development, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35967340
DIČ
2022103281
Sídlo
Pestovateľská 13, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľOhad Epschtein+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A1 development, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 12. 2005. Vo vedení firmy: Ohad Epschtein a Arnon Epschtein. V roku 2025 mala firma tržby 309 € (−100,0 %) a stratu 46 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4391. z 4 458 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
309 €
Za rok
−100 %
Od 2014
−100 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2018−21 %2020+10 %2021+2 %2022−4 %2023−76 %2024×572025−100 %
  • Priemerný rast ročne
    −43,9 %
  • Najlepší rok
    2024, ×57

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -6,8 %
    −1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,8 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,1 %
    +10,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby309 €2 054 129 €36 016 €152 196 €158 177 €154 558 €—140 832 €———178 225 €—
Výsledok hospodárenia−46 413 €−36 524 €−2 476 €162 083 €−287 311 €−230 035 €−71 654 €107 177 €−3 310 €−66 762 €−880 318 €3 183 €8 474 €
Aktíva spolu5 754 807 €3 302 660 €10 592 470 €11 977 879 €12 111 679 €9 216 628 €6 070 194 €4 594 017 €8 163 807 €8 165 942 €14 867 037 €6 328 466 €40 182 €
Vlastné imanie686 803 €733 215 €802 452 €804 927 €1 019 136 €741 131 €271 167 €342 820 €−1 126 541 €−1 123 231 €−866 016 €14 303 €11 119 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202528. 6. 202428. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202127. 10. 202028. 6. 201929. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4391. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022103281
platiteľ od 5. 1. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pestovateľská 13, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 12. 2005
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 38518/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb- obstarávateľské služby spojené s prenájmom,od 2005
  • poradenská a školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ),od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ),od 2005
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,od 2015
  • Faktoring a forfaitingod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254391. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 6. 2024Presun sídlaTechnická 7 Bratislavapredtým Pestovateľská 13 Bratislava
  3. 20. 6. 2023Nový spoločníkTINKELMAN S.A., podiel 100 %
  4. 11. 3. 2016Nový člen vedeniaArnon Epschtein, konateľ
  5. 6. 12. 2013Presun sídlaPestovateľská 13 Bratislavapredtým Technická 7 Bratislava
  6. 6. 12. 2013Nový člen vedeniaOhad Epschtein, konateľ
  7. 10. 9. 2013Presun sídlaTechnická 7 Bratislavapredtým Rožňavská 1 Bratislava
  8. 6. 12. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35967340

A1 development, s.r.o. – tržby 309 € – IČO 35967340