SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35969890

SATORI STAGE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Slovenský Grob · od 2006

predtým MAYCCO s.r.o.

IČO
35969890
DIČ
2022102621
Sídlo
Záhumenná 24, 900 26 Slovenský Grob
firmy v okolí

KonateľMgr. Andrej Kothaj+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SATORI STAGE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Slovenský Grob, v registri od 1. 1. 2006. Vo vedení firmy: Andrej Kothaj a Simona Kothaj. V roku 2025 mala firma tržby 400 € a stratu 53 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4040. z 4 181 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
400 €
Za rok
−99 %
Od 2013
−100 %
0100 tis.200 tis.2013—2015−16 %2016+18 %2017+81 %2018+6 %2019−24 %2020−61 %2025−99 %
  • Priemerný rast ročne
    −36,0 %
  • Najlepší rok
    2017, +81 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby400 €————48 140 €122 740 €162 004 €152 207 €84 231 €71 425 €—85 246 €
Výsledok hospodárenia−53 €−340 €−4 147 €−1 625 €−3 213 €−35 862 €−12 015 €−13 546 €−10 461 €−40 622 €−39 032 €−6 955 €−5 506 €
Aktíva spolu415 €33 €29 €3 156 €3 156 €3 274 €38 740 €49 430 €39 510 €36 868 €37 252 €45 507 €57 640 €
Vlastné imanie−940 €−887 €−547 €−149 735 €−148 110 €−144 897 €−109 035 €−97 021 €−83 475 €−73 014 €−32 392 €−365 €−50 310 €
Podané10. 2. 202613. 2. 202526. 2. 202428. 2. 202328. 1. 20229. 3. 202112. 3. 20204. 3. 201922. 2. 20181. 3. 20177. 3. 201627. 2. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4040. z 4 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022102621
platiteľ od 1. 5. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhumenná 24, 900 26 Slovenský Grob
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 38722/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MAYCCO s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Slovenský Grob.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s inými ako základnými službami,od 2006
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkooobchod) v rozsahu voľných živností,od 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností,od 2006
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2015
  • počítačové službyod 2015
  • administratívne službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 24. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254040. z 4 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 13. 5. 2026 · 10 záznamov

  1. 13. 5. 2026Nový spoločníkMgr. Simona Kothaj, podiel 50 %
  2. 13. 5. 2026Nový spoločníkMgr. Andrej Kothaj, podiel 50 %
  3. 4. 5. 2026Nový člen vedeniaMgr. Simona Kothaj, konateľ
  4. 10. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 1. 9. 2023Zrušená registrácia DPH
  6. 12. 9. 2015Zmena obchodného menaSATORI STAGE s.r.o.predtým MAYCCO s.r.o.
  7. 31. 3. 2015Presun sídlaZáhumenná 24 Slovenský Grobpredtým Medveďovej 30 Bratislava 5
  8. 20. 3. 2015Nový člen vedeniaMgr. Andrej Kothaj, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35969890

SATORI STAGE s.r.o. – tržby 400 € – IČO 35969890