SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35974206

PASTERIA s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006

predtým ASPERA logistic s.r.o.

IČO
35974206
DIČ
2022119044
Sídlo
Doležalova 15C, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľViliam Henžel

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PASTERIA s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 14. 1. 2006. Vo vedení firmy: Viliam Henžel. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € (−68,5 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2479. z 2 788 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
−69 %
Od 2014
−97 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−91 %2016+211 %2017+59 %2018−61 %2019+47 %2020+93 %2021−57 %2022−83 %2023×7,62024−62 %2025−69 %
  • Priemerný rast ročne
    −26,5 %
  • Najlepší rok
    2023, ×7,6

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 697 €11 738 €30 509 €4 023 €23 534 €54 258 €28 056 €19 086 €49 538 €31 100 €10 000 €109 825 €—
Výsledok hospodárenia−4 544 €−8 361 €6 579 €−7 298 €1 269 €−1 087 €−5 627 €−321 €2 674 €2 942 €−20 763 €−2 037 €−150 €
Aktíva spolu508 €5 465 €13 495 €17 392 €42 566 €24 990 €4 604 €3 041 €13 981 €8 122 €5 671 €16 025 €16 658 €
Vlastné imanie−55 985 €−51 441 €−43 080 €−49 658 €−42 360 €−43 629 €−42 543 €−36 916 €−36 596 €−39 269 €−42 211 €−21 448 €−19 412 €
Podané4. 4. 202629. 5. 202529. 3. 202426. 4. 20232. 5. 20227. 3. 202120. 5. 20201. 5. 20194. 6. 201823. 6. 201723. 6. 201622. 6. 201524. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2479. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022119044
platiteľ od 8. 2. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Doležalova 15C, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 1. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 39043/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ASPERA logistic s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

23 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 19 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • reklamná a propagačná činnosť,od 2006
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu,od 2006
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v obchode a službách v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností,od 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252479. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

611 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 611.

História zmien

Posledná zmena 23. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 5. 2026Nový spoločníkBowtie Media s.r.o., podiel 100 %
  2. 27. 4. 2026Nový člen vedeniaViliam Henžel, konateľ
  3. 4. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 14. 1. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35974206

PASTERIA s. r. o. – tržby 4 tis. € – IČO 35974206