SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35976225

TOMI SERVIS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 2006
IČO
35976225
DIČ
2022117757
Sídlo
Kollárova 895/4, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľIng. Tomáš Tedla

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TOMI SERVIS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 26. 1. 2006. Vo vedení firmy: Tomáš Tedla. V roku 2025 mala firma tržby 187 tis. € (−7,0 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať88. z 327 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
187 tis. €
Za rok
−7 %
Od 2014
+52 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+36 %2016+4 %2017+14 %2018+38 %2019+2 %2020−14 %2021−8 %2022+18 %2023−8 %2024−14 %2025−7 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,9 %
  • Najlepší rok
    2018, +38 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,5 %
    −1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,0 %
    −4,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,5 %
    −2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,1 %
    −3,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby187 466 €201 573 €233 239 €254 695 €216 673 €236 486 €275 625 €270 483 €196 554 €173 095 €166 666 €122 950 €—
Výsledok hospodárenia6 492 €10 522 €13 959 €20 681 €11 035 €979 €9 525 €15 950 €6 387 €1 010 €3 674 €1 155 €628 €
Aktíva spolu144 647 €142 373 €103 121 €121 161 €101 505 €100 237 €114 442 €117 322 €95 838 €61 157 €54 337 €53 101 €54 454 €
Vlastné imanie108 372 €101 879 €91 357 €105 592 €84 911 €73 876 €72 897 €63 372 €47 422 €41 035 €40 025 €36 352 €35 197 €
Podané31. 3. 202623. 5. 20257. 6. 202431. 1. 202323. 6. 202210. 6. 202110. 8. 202010. 6. 201925. 6. 20182. 6. 20178. 6. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
88. z 327 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022117757
platiteľ od 1. 2. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kollárova 895/4, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 1. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 39193/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
81290 Ostatné čistiace činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Predmet činnosti

34 zapísaných činností

  • kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb),od 2006
  • poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware),od 2006
  • poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software),od 2006
  • tvorba webových stránok,od 2006
  • technické služby súvisiace s hudobnou produkciou,od 2006
  • zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov,od 2006
  • pranie a žehlenie,od 2006
  • manipulácia s nákladom,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné čistiace činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202588. z 327
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné čistiace činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 5. 2024Nový spoločníkIng. Tomáš Tedla, podiel 100 %
  3. 26. 1. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné čistiace činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35976225

TOMI SERVIS, s.r.o. – tržby 187 tis. € – IČO 35976225