SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35977256

EQ spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2006
IČO
35977256
DIČ
2022123730
Sídlo
Dolnočermánska 14, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľMUDr. Ľubica Škarbalová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EQ spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 2. 2. 2006. Vo vedení firmy: Ľubica Škarbalová a Martin Škarbala. V roku 2025 mala firma tržby 202 tis. € (+40,1 %) a zisk 37 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať983. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
202 tis. €
Za rok
+40 %
Od 2014
+238 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+1 %2016+15 %2017+70 %2018+16 %2019+21 %2020−31 %2021−9 %2022+19 %2023+13 %2024+3 %2025+40 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,7 %
  • Najlepší rok
    2017, +70 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    18,2 %
    +12,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    38,7 %
    +26,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    30,7 %
    +19,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    20,6 %
    +7,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby202 377 €144 467 €140 474 €123 836 €104 422 €114 470 €165 600 €137 111 €117 718 €69 395 €60 281 €59 912 €—
Výsledok hospodárenia36 930 €8 823 €30 512 €27 277 €26 820 €35 640 €70 116 €64 742 €63 994 €27 362 €11 492 €6 982 €6 940 €
Aktíva spolu120 112 €81 267 €101 833 €99 023 €100 883 €106 989 €139 958 €133 940 €141 884 €71 987 €43 092 €41 574 €34 694 €
Vlastné imanie95 354 €70 630 €92 819 €89 584 €90 127 €98 947 €133 423 €128 049 €127 301 €63 669 €36 799 €35 262 €29 279 €
Podané27. 3. 202614. 3. 202526. 3. 202430. 3. 202324. 3. 202224. 3. 202116. 3. 202018. 3. 201924. 3. 201820. 3. 20177. 3. 201620. 3. 201523. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
983. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022123730
platiteľ od 17. 7. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dolnočermánska 14, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 2. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 17675/N
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • prieskum trhuod 2006
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných, humanitných a spoločnenských viedod 2006
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - špecializačný odbor: ambulancia psychiatrie a gerontopsychiatrieod 2006
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
39 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025983. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 5. 2025Nový spoločníkMUDr. Ľubica Škarbalová, podiel 88,7 %
  3. 6. 5. 2025Nový spoločníkMartin Škarbala, podiel 11,3 %
  4. 8. 4. 2025Nový člen vedeniaMartin Škarbala, konateľ
  5. 17. 7. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2022123730
  6. 2. 2. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35977256

EQ spol. s r.o. – tržby 202 tis. € – IČO 35977256