SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35977914

Spomienka, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006

predtým M&V Potentia, s.r.o. a 2 ďalšie názvy

IČO
35977914
DIČ
2022198860
Sídlo
Pšeničná 25265/2F, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľVincent Csémi+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Spomienka, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 4. 2. 2006. Vo vedení firmy: Vincent Csémi a Andrea Paulíková. V roku 2025 mala firma tržby 108 tis. € (−46,5 %) a stratu 757 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1634. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
108 tis. €
Za rok
−46 %
Od 2018
+621 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2018—2019−2 %2021−40 %2022×9,32023−22 %2024+219 %2025−46 %
  • Najlepší rok
    2022, ×9,3

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -35,6 %
    −35,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    134,7 %
    +106,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby108 130 €202 061 €63 417 €81 417 €8 800 €—14 669 €14 994 €—————
Výsledok hospodárenia−756 768 €2 502 €−822 €19 629 €5 050 €−24 492 €−17 618 €−23 779 €−44 004 €−492 €−482 €−480 €—
Aktíva spolu2 124 544 €790 537 €923 430 €939 465 €968 778 €149 474 €24 096 €42 607 €66 459 €4 543 €5 033 €5 524 €5 515 €
Vlastné imanie−736 244 €570 524 €568 023 €568 846 €14 217 €−832 €23 661 €41 279 €65 059 €4 543 €4 553 €5 035 €5 515 €
Podané30. 6. 202629. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202326. 6. 202220. 6. 202129. 10. 202031. 3. 201931. 3. 201831. 3. 201728. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1634. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022198860
platiteľ od 20. 5. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pšeničná 25265/2F, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 2. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 39314/B
Základné imanie
6 666 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
ECO ENERGY Europe, s. r. o. · BETA development, s. r. o. · M&V Potentia, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 3 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností · 19 ukončených činností

  • Stavebné cenárstvood 2014
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2014
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2014
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2014
  • Čistiace a upratovacie službyod 2014
  • Verejné obstarávanieod 2014
  • Faktoring a forfaitingod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251634. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 5. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2022198860
  3. 10. 5. 2022Nový spoločníkVincent Csémi, podiel 80 %
  4. 10. 5. 2022Nový spoločníkAndrea Paulíková, podiel 20 %
  5. 11. 4. 2022Nový člen vedeniaAndrea Paulíková, konateľ
  6. 20. 6. 2020Presun sídlaPšeničná 25265/2F Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Klincová 5 Bratislava
  7. 21. 9. 2018Zmena obchodného menaSpomienka, s.r.o.predtým ECO ENERGY Europe, s. r. o.
  8. 13. 10. 2015Zmena obchodného menaECO ENERGY Europe, s. r. o.predtým BETA development, s. r. o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35977914

Spomienka, s.r.o. – tržby 108 tis. € – IČO 35977914