SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35977949

DUING, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čataj · od 2006
IČO
35977949
DIČ
2022127844
Sídlo
Čataj 232, 900 83 Čataj
firmy v okolí

KonateľDušan Ingeli

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DUING, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čataj, v registri od 4. 2. 2006. Vo vedení firmy: Dušan Ingeli. V roku 2025 mala firma tržby 142 tis. € (+20,6 %) a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať52. z 137 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
142 tis. €
Za rok
+21 %
Od 2013
−51 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−34 %2015−38 %2016+47 %2017−10 %2018−20 %2019+20 %2020+26 %2021−31 %2022+14 %2023−35 %2024+22 %2025+21 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,8 %
  • Najlepší rok
    2016, +47 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,1 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,3 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,1 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,5 %
    −4,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby142 211 €117 910 €97 015 €148 268 €130 605 €189 759 €150 453 €125 008 €157 215 €174 593 €118 763 €193 045 €291 056 €
Výsledok hospodárenia22 870 €20 663 €−3 643 €5 264 €−2 962 €27 227 €28 745 €8 548 €20 182 €37 577 €−19 706 €13 929 €20 452 €
Aktíva spolu188 348 €173 216 €195 463 €205 838 €207 554 €207 460 €188 822 €153 586 €142 275 €131 580 €85 544 €119 290 €108 472 €
Vlastné imanie185 435 €162 565 €194 402 €203 045 €201 177 €204 139 €176 912 €148 167 €139 619 €119 437 €81 860 €101 565 €92 637 €
Podané3. 3. 20265. 3. 202528. 2. 20241. 3. 202324. 2. 20223. 3. 20213. 3. 202015. 3. 20196. 3. 201813. 3. 201711. 2. 20169. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
52. z 137 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022127844
platiteľ od 1. 3. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čataj 232, 900 83 Čataj
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 2. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 39317/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
25720 Výroba zámkov a pántov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čataj.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • zámočníctvo,od 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru za účelom predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba zámkov a pántov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25720), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202552. z 137
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba zámkov a pántov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 11. 2009Nový spoločníkDušan Ingeli, podiel 100 %
  3. 4. 2. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba zámkov a pántov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35977949

DUING, s.r.o. – tržby 142 tis. € – IČO 35977949