SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35979429

Endomedical s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2006
IČO
35979429
DIČ
2022127338
Sídlo
J. Kráľa 3, 940 01 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľMUDr. Ildikó Bajzová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Endomedical s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 14. 2. 2006. Vo vedení firmy: Ildikó Bajzová a Barbara Baloghová. V roku 2025 mala firma tržby 193 tis. € (−5,9 %) a zisk 47 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1058. z 2 521 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
193 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2013
+152 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2015+17 %2016+5 %2017+11 %2018+20 %2019+14 %2020+5 %2021+3 %2022−8 %2023+40 %2024+3 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,0 %
  • Najlepší rok
    2023, +40 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    24,6 %
    −3,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,8 %
    −5,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,5 %
    −5,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,3 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby193 235 €205 453 €200 408 €143 057 €155 702 €150 500 €143 379 €126 163 €105 147 €94 372 €89 532 €—76 775 €
Výsledok hospodárenia47 483 €56 553 €43 900 €20 360 €29 315 €38 454 €35 660 €31 573 €22 061 €19 029 €19 506 €24 798 €23 966 €
Aktíva spolu161 070 €163 503 €108 546 €65 694 €79 020 €107 063 €51 650 €77 120 €67 635 €55 192 €68 744 €39 072 €65 386 €
Vlastné imanie154 185 €156 702 €100 149 €56 249 €60 889 €77 575 €49 120 €74 460 €62 887 €45 837 €51 607 €32 101 €56 619 €
Podané15. 3. 202627. 3. 202512. 3. 202428. 3. 202328. 3. 202224. 3. 202115. 3. 202020. 3. 201925. 3. 201830. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1058. z 2 521 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. Kráľa 3, 940 01 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 2. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 17726/N
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v odboroch endokrinológia, vnútorné lekárstvo a abdominálna USG u dospelýchod 2006
  • prednášková činnosť v zdravotníctve v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • lektorská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • poradensko-konzultačná činnosť v predmete podnikaniaod 2006
  • reklamná a propagačná činnosťod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
35 zmlúv
posledná 10. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—10. 4. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—19. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251058. z 2 521
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 15. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 5. 2018Nový spoločníkBarbara Baloghová, podiel 100 %
  3. 20. 4. 2018Nový člen vedeniaBarbara Baloghová, konateľ
  4. 11. 11. 2010Presun sídlaJ. Kráľa 3 Nové Zámkypredtým Bitúnkova 13 Nové Zámky
  5. 14. 2. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35979429

Endomedical s.r.o. – tržby 193 tis. € – IČO 35979429