SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36004154

ZOS LOKO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 1996
IČO
36004154
DIČ
2020477459
Sídlo
Môťovská cesta 9244, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Soják

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZOS LOKO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 5. 6. 1996. Vo vedení firmy: Peter Soják. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (−0,4 %) a zisk 63 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať81. z 1 367 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
−0 %
Od 2013
+22 %
01 mil.2 mil.2013—2014+5 %2015−12 %2016−6 %2017+14 %2018+47 %2019−36 %2020+7 %2021−5 %2022+25 %2023−5 %2024+10 %2025−0 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,7 %
  • Najlepší rok
    2018, +47 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,1 %
    −8,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,2 %
    −11,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,7 %
    −6,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    29,0 %
    −8,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 543 717 €1 549 814 €1 410 760 €1 489 011 €1 191 874 €1 255 683 €1 175 666 €1 841 915 €1 252 998 €1 102 417 €1 168 843 €1 334 981 €1 266 704 €
Výsledok hospodárenia62 662 €194 471 €79 075 €206 525 €140 314 €142 213 €44 553 €194 896 €82 789 €26 285 €33 551 €6 137 €12 748 €
Aktíva spolu1 681 736 €1 821 815 €1 808 270 €1 455 469 €1 381 154 €1 037 437 €1 012 733 €1 189 567 €802 446 €685 436 €673 297 €987 231 €832 066 €
Vlastné imanie1 193 875 €1 131 213 €937 288 €857 488 €641 960 €505 396 €457 736 €407 188 €214 935 €133 661 €107 377 €247 429 €242 244 €
Podané23. 3. 202624. 3. 202526. 3. 202428. 3. 202321. 3. 202223. 3. 202131. 3. 202029. 3. 201919. 3. 201827. 3. 201715. 3. 201618. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
81. z 1 367 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020477459
platiteľ od 1. 7. 1996
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2023
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Môťovská cesta 9244, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 6. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 3602/S
Základné imanie
40 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2025
  • opravy pracovných strojovod 2025
  • prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľnostíod 2025
  • prenájom a lízing ostatných strojov a zariadeníod 2025
  • opravy a revízie určených technických zariadení elektrickýchod 2025
  • montáž, opravy, údržba, rekonštrukcie, revízie a skúšky určených technických zariadení tlakovýchod 2025
  • - nájom a prenájom technológií a technického zariadeniaod 2025
  • - prenájom železničných koľajových vozidielod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
19 zmlúv
spolu 513 tis. € · posledná 19. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Železnice Slovenskej republikyRámcová kúpna zmluva39 tis. €19. 8. 2026
  • Železnice Slovenskej republikyRámcová kúpna zmluva25 tis. €18. 9. 2024
  • Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.Technické prehliadky, údržba a opravy hnacích dráhových vozidiel62 tis. €12. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202581. z 1 367
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 12 záznamov

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 3. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jana Dananayová
  3. 11. 3. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Viera Václavíková
  4. 10. 3. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. František Dananay
  5. 25. 2. 2023Presun sídlaMôťovská cesta 9244 Zvolenpredtým Štúrova 24 Zvolen
  6. 25. 2. 2023Nový spoločníkIng. Jana Dananayová, podiel 25 %
  7. 25. 2. 2023Nový spoločníkMgr. Viera Václavíková, podiel 25 %
  8. 3. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. František Dananay
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36004154

ZOS LOKO s.r.o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 36004154