SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36004162

KONTO N, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 1996
IČO
36004162
DIČ
2020451180
Sídlo
Námestie A. Hlinku 2, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Koleda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KONTO N, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 5. 6. 1996. Vo vedení firmy: Michal Koleda. V roku 2025 mala firma tržby 347 tis. € (+14,1 %) a zisk 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať443. z 6 699 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
347 tis. €
Za rok
+14 %
0200 tis.400 tis.2013—2014×68,52015+3 %2016+17 %2017+11 %2018+8 %2019+18 %2020−3 %2021+12 %2022+11 %2023+23 %2024+3 %2025+14 %
  • Najlepší rok
    2014, ×68,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,4 %
    +5,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    39,9 %
    +25,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,8 %
    +15,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    50,4 %
    −19,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby346 950 €303 971 €295 359 €241 008 €217 392 €193 604 €199 315 €169 101 €156 909 €141 093 €120 226 €117 158 €1 710 €
Výsledok hospodárenia25 545 €5 493 €11 938 €4 669 €14 083 €17 827 €16 921 €11 741 €19 040 €842 €7 035 €7 286 €4 520 €
Aktíva spolu129 097 €126 806 €128 953 €191 542 €148 289 €123 788 €92 171 €77 891 €72 693 €68 745 €51 289 €39 455 €41 229 €
Vlastné imanie64 069 €38 524 €43 681 €45 289 €51 520 €48 817 €41 490 €34 819 €29 729 €13 799 €18 894 €18 726 €15 209 €
Podané8. 6. 202623. 6. 202524. 6. 20241. 6. 202324. 6. 202223. 6. 202127. 10. 202018. 6. 20194. 6. 20185. 6. 201715. 6. 201616. 6. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
443. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020451180
platiteľ od 8. 7. 1996
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie A. Hlinku 2, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 6. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 3412/L
Základné imanie
6 700 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 1996
  • - sprostredkovanie obchoduod 1996
  • - účtovníctvo, ekonomické poradenstvood 1996
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2015
  • Počítačové službyod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 1 tis. € · posledná 17. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Obchodná akadémia, Veľká okružná 32, 011 57 ŽilinaZmluva o duálnom vzdelávaní—17. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §5581 tis. €5. 11. 2024
  • Obchodná akadémia, Veľká okružná 32, 011 57 ŽilinaZmluva o duálnom vzdelávaní—19. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025443. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2024Presun sídlaNámestie A. Hlinku 2 Žilinapredtým Námestie A. Hlinku 816 Žilina
  3. 5. 4. 2022Nový spoločníkIng. Michal Koleda, podiel 100 %
  4. 9. 8. 2006Presun sídlaNámestie A. Hlinku 816 Žilinapredtým A. Rudnaya 21 Žilina
  5. 3. 10. 2003Nový člen vedeniaIng. Michal Koleda, konateľ
  6. 8. 7. 1996Registrácia za platiteľa DPHSK2020451180
  7. 5. 6. 1996Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36004162

KONTO N, s.r.o. – tržby 347 tis. € – IČO 36004162