SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36007102

CTPark Námestovo, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1996

predtým 3E Slovakia, spol. s r.o. a 3 ďalšie názvy

IČO
36007102
DIČ
2020427574
Sídlo
Laurinská 18, 811 01 Bratislava – Staré mesto
firmy v okolí

KonateľIvan Šimo+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CTPark Námestovo, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré mesto, v registri od 26. 7. 1996. Vo vedení firmy: Ivan Šimo, Peter Janko a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 11,6 mil. € (+24,9 %) a zisk 5,2 mil. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať31. z 1 640 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11,6 mil. €
Za rok
+25 %
Od 2013
+73 %
010 mil.20 mil.2013—2014+154 %2015−48 %2016+12 %2017−1 %2018+7 %2019−2 %2020+15 %2021+9 %2022−39 %2023+6 %2024+11 %2025+25 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,7 %
  • Najlepší rok
    2014, +154 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    44,3 %
    −7,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,2 %
    −2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,5 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    68,2 %
    −4,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby11 640 515 €9 322 950 €8 375 642 €7 937 429 €12 924 447 €11 885 812 €10 331 939 €10 560 708 €9 871 926 €9 956 137 €8 891 150 €17 101 737 €6 734 995 €
Výsledok hospodárenia5 151 739 €4 829 563 €4 627 565 €3 268 100 €1 662 464 €1 169 086 €5 634 €895 743 €807 124 €2 509 130 €1 642 630 €−2 557 163 €−5 184 955 €
Aktíva spolu94 434 583 €89 839 368 €67 925 091 €63 351 683 €39 858 038 €34 424 487 €32 692 661 €27 966 429 €27 405 724 €28 900 551 €30 171 520 €40 934 211 €30 891 970 €
Vlastné imanie30 012 150 €24 860 411 €20 030 848 €15 403 283 €12 135 184 €10 472 720 €9 303 633 €9 298 000 €8 402 257 €7 595 132 €6 124 827 €4 482 197 €7 364 650 €
Podané23. 6. 202617. 6. 202514. 6. 202430. 3. 20238. 6. 202224. 2. 202128. 2. 202028. 2. 201927. 2. 201822. 3. 201731. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
31. z 1 640 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1,5 mil. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020427574
platiteľ od 14. 2. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Laurinská 18, 811 01 Bratislava – Staré mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 7. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 158025/B
Základné imanie
26 452 219 €
Veľkosť
0 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Accentis Námestovo, s.r.o. · Punch Campus Námestovo, spol. s r.o. · PULSE IT CONTRACTING, spol. s r.o. · 3E Slovakia, spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré mesto.

Prepojené firmy

23 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 19 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

47 zapísaných činností

  • - obchodná činnosť v rámci voľných živností, okrem drahých kovov a výrobkov z nichod 1996
  • - výroba, produkcia, predaj a distribúcia elektronických, mechanických súčiastok a iných hardware kompenentov a výrobkovod 1996
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • personálne poradenstvood 2006
  • prenájom strojov, prístrojov a zariadení, výpočtovej techniky a dopravných prostriedkov v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • automatizované spracovanie dátod 2006
  • poradenstvo v oblasti marketinguod 2006
  • reklamná a akvizičná činnosťod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 667 € · posledná 10. 6. 2024

Posledné zmluvy

  • Slovenský pozemkový fondZmluva o zriadení vecného bremena č. 03986/2023-PKZO-B40281/23.00, Oprávnený: Oravská vodárenská spoločnosť, a.s., Platiteľ: CTPark Námestovo, spol. s.r.o., k. ú. Vavrečka 666 €10. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6820), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202531. z 1 640
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

114 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 114.

História zmien

Posledná zmena 3. 7. 2026 · 8 záznamov

  1. 3. 7. 2026Nový spoločníkCTP Property B.V., podiel 90 %
  2. 3. 7. 2026Nový spoločníkCTP CEE Sub Holding, spol. s r.o., podiel 10 %
  3. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 15. 6. 2026Nový člen vedeniaRemon Leonard Vos, konateľ
  5. 25. 3. 2024Nový člen vedeniaPeter Janko, konateľ
  6. 1. 7. 2022Nový člen vedeniaIvan Šimo, konateľ
  7. 14. 2. 2001Registrácia za platiteľa DPHSK2020427574
  8. 26. 7. 1996Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36007102

CTPark Námestovo, spol. s r.o. – tržby 11,6 mil. € – IČO 36007102