SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36010294

AGROTOUR, družstvo služieb a obchodu

AktívnaDružstvo · Liptovská Osada · od 1996
IČO
36010294
DIČ
2020431314
Sídlo
034 73 Liptovská Osada
firmy v okolí

PredsedaMgr. Jaroslav Ulík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AGROTOUR, družstvo služieb a obchodu je družstvo so sídlom v obci Liptovská Osada, v registri od 25. 9. 1996. Vo vedení firmy: Jaroslav Ulík. V roku 2025 mala firma tržby 29 tis. € (+0,1 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať157. z 242 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
29 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2014
+11 %
020 tis.40 tis.2014—2015+7 %2016−17 %2017+4 %2018−1 %2019+8 %2020−10 %2021−9 %2022+13 %2023+40 %2024−14 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2023, +40 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,0 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    31,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    26,3 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,1 %
    −21,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby29 447 €29 422 €34 100 €24 433 €21 696 €23 851 €26 617 €24 588 €24 757 €23 737 €28 480 €26 507 €—
Výsledok hospodárenia3 543 €3 351 €814 €−2 151 €−2 998 €−2 712 €−1 134 €−1 362 €−1 809 €−2 700 €−4 374 €−5 208 €−761 €
Aktíva spolu13 460 €12 507 €12 744 €11 468 €13 347 €13 759 €15 212 €15 940 €18 242 €17 777 €17 821 €18 926 €20 977 €
Vlastné imanie11 433 €7 889 €4 539 €3 725 €876 €1 374 €2 586 €3 721 €1 583 €1 393 €2 093 €1 166 €2 467 €
Podané11. 3. 202626. 3. 202519. 3. 202427. 3. 202328. 3. 20229. 6. 202117. 3. 202020. 3. 201915. 6. 201821. 6. 20171. 6. 201625. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
157. z 242 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020431314
platiteľ od 8. 10. 1996
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
034 73 Liptovská Osada
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Družstvo
Deň vzniku
25. 9. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Dr, vložka 130/L
Základné imanie
1 660 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
55909 Ubytovanie v ubytovniach a ostatné dočasné ubytovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovská Osada.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • - pohostinská činnosť do 8 miestod 1996
  • - maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľnej živnostiod 1996
  • - maloobchod v rozsahu voľnej živnostiod 1996
  • - veľkoobchod a sprostredkovnie obchodu v rozsahu voľnej živnostiod 1996
  • - poskytovanie ubytovacej služby v ubytovacom zariadení-penziónod 1996
  • - oprava domácich elektrospotrebičov,od 1997
  • - prevádzkovanie zariadení slúžiacich regenerácií a rekondícií,od 1997
  • - cestná a nákladná doprava,od 1997
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ubytovanie v ubytovniach a ostatné dočasné ubytovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 15. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 55909), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025157. z 242
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ubytovanie v ubytovniach a ostatné dočasné ubytovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 4. 2010Nový člen vedeniaMgr. Jaroslav Ulík, predseda
  3. 25. 9. 1996Vznik firmyDružstvo
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ubytovanie v ubytovniach a ostatné dočasné ubytovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36010294

AGROTOUR, družstvo služieb a obchodu – tržby 29 tis. € – IČO 36010294