SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36015776

EKOBAL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1996
IČO
36015776
DIČ
2020111005
Sídlo
Landererova 8, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. František Kocifaj+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EKOBAL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 16. 12. 1996. Vo vedení firmy: František Kocifaj a Alexandra Kašjaková. V roku 2025 mala firma tržby 7,7 mil. € (−1,2 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať58. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7,7 mil. €
Za rok
−1 %
Od 2013
+40 %
05 mil.10 mil.15 mil.2013—2014+10 %2015−1 %2016+20 %2017+3 %2018+8 %2019−12 %2020−3 %2021+51 %2022+1 %2023−27 %2024+3 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,8 %
  • Najlepší rok
    2021, +51 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,1 %
    −1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,2 %
    −5,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,1 %
    −3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,0 %
    −7,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby7 705 982 €7 800 020 €7 570 203 €10 416 076 €10 304 076 €6 803 837 €7 040 674 €8 038 425 €7 421 954 €7 212 724 €6 028 632 €6 066 336 €5 520 099 €
Výsledok hospodárenia−5 306 €135 391 €97 643 €348 049 €460 751 €129 241 €98 153 €372 460 €203 208 €241 336 €113 714 €35 190 €77 468 €
Aktíva spolu3 616 396 €4 086 379 €3 860 148 €3 812 485 €4 204 091 €2 920 102 €2 576 778 €2 528 554 €2 656 494 €2 672 666 €2 186 776 €2 349 596 €—
Vlastné imanie2 641 650 €2 679 611 €2 544 220 €2 446 577 €2 098 528 €1 637 777 €1 508 536 €1 410 383 €1 037 923 €834 715 €593 380 €699 728 €—
Podané11. 6. 202630. 6. 202528. 6. 202424. 3. 202329. 6. 20224. 6. 202129. 5. 202026. 3. 20196. 6. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
58. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
7
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020111005
platiteľ od 23. 12. 1996
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2022
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Landererova 8, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 12. 1996
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 175826/B
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 2 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • - nákup a predaj nehnuteľnostíod 1996
  • - výroba tovarov a obalov z plastovod 1996
  • - baliaace činnostiod 1996
  • - výskum trhuod 1996
  • - skladovanie a predkladištia nákladovod 1996
  • - reklamno-propagačné činnostiod 1996
  • - sprostredkovanie obchodu a služiebod 1996
  • - maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 1996
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
11 zmlúv
spolu 212 tis. € · posledná 2. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec Dolný LieskovDarovacia zmluva250 €2. 9. 2026
  • Mesto Nová DubnicaKúpna zmluva31 tis. €17. 12. 2024
  • Mesto ŽilinaDarovacia zmluva č. 771/2024 - jedna paleta lepiacej pásky transparentnej—25. 7. 2024
  • Mesto ŽilinaDarovacia zmluva č. 771/2024 - jedna paleta lepiacej pásky transparentnej—25. 7. 2024
  • Mestský podnik služieb Žarnovica s.r.o.Kúpna zmluva na 120 l plastové vrecia7 tis. €6. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202558. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

285 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 285.

História zmien

Posledná zmena 11. 6. 2026 · 17 záznamov

  1. 11. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 1. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. František Kocifaj
  3. 13. 1. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodIng. František Kocifaj
  4. 27. 4. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Alexandra Kašjaková
  5. 27. 4. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. František Kocifaj
  6. 26. 4. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Alexandra Kašjaková
  7. 26. 4. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodIng. František Kocifaj
  8. 24. 1. 2024Presun sídlaLandererova 8 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým 260 Dolný Lieskov
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36015776

EKOBAL, s.r.o. – tržby 7,7 mil. € – IČO 36015776